CZK/€ 23.745 +0,13%

CZK/$ 22.219 +0,64%

CZK/£ 27.482 +0,03%

CZK/CHF 24.413 -0,24%

Text: PR článek

03. 06. 2019

1 komentář

Máte-li ambice změnit svět – můžete začít u MetLife

 

Průzkumy nejen České asociace pojišťoven ukazují, že více než polovina Čechů nemá životní pojištění. Přitom si ale často a správně uvědomují, jaká rizika ohrožují je a jejich příjmy. To, že neví, nebo pouze tuší, jak je lze pokrýt životním pojištěním, je velkou příležitostí pro poradce pojišťoven.

Loading 

Poradci pojišťovny MetLife mají k dispozici velmi kvalitní a srozumitelné produkty, silné zázemí a dostatečnou míru flexibility a nezávislosti, aby tuto šanci využili pro získávání nových klientů. Proč to taky nezkusit a nezměnit statistiky?

„Stále ještě si mnoho Čechů pojišťuje spíše svůj majetek, dům či auto, častěji než vlastní zdraví a život. Takový přístup s našimi kolegy měníme. S týmem skvělých poradců, který se snažíme stále rozšiřovat, nabízíme našim klientům špičkové produkty s vysokou mírou flexibility, širokým krytím, řadou klientských bonusů a také s množstvím ocenění od odborné veřejnosti,“ vysvětluje Milan Matějů, ředitel agenturní sítě MetLife.

Poradci pojišťovny MetLife velmi oceňují zejména časovou flexibilitu, možnost přizpůsobit pracovní nasazení svým potřebám, třeba aktivnímu sportování nebo mladé rodině. Pochvalují si možnost karierního růstu bez omezujících limitů, ale i garanci 30 000 Kč za měsíc po dobu 1,5 roku pro začínajícího aktivního poradce. A především je lákavá šance neomezeného příjmu, například až 100 000 měsíčně, pokud se svému oboru opravdu s nadšením věnují. Záleží zcela na nich.

„Naši noví kolegové vidí velkou výhodu v unikátním systému vzdělávání propojeném se zajímavými benefity. Mnozí kolegové také oceňují digitalizaci naší společnosti, díky které máme například online sjednávání pojistných návrhů s klienty. Odpadlo tak papírování a následné procesy na straně pojišťovny již probíhají velmi rychle a automaticky. A jedním z nejdůležitějších aspektů jak pro nové, tak i dlouholeté poradce, je zázemí a jistota tak silného a úspěšného globálního lídra v oblasti životního a úrazového pojištění, jakým MetLife je. Kdo nechce riskovat a vkládat velké investice do vlastního podnikání, a přesto touží po úspěchu či kariéře, tak je u nás na správném místě. Podle odborníků máme nejlepší investiční životní pojištění v České republice (pojištění FairLife – 1. místo v žebříčku Finparáda.cz za rok 2018 https://finparada.cz/Zebricky-Produkt-Roku.aspx), máme vlastní know-how úspěchu, máme v zádech mezinárodní společnost s historií 150 let,“ shrnuje výhody spolupráce s MetLife Milan Matějů.

REKLAMA

Spolupráce s pojišťovnou MetLife na pozici pojišťovací poradce nebo manažer týmu má opravdu řadu výhod. Sami si organizujete svůj rozvrh a máte tak čas na své koníčky, získáte fixní odměnu až 1,5 roku při splnění daných podmínek, zdarma zaškolení, možnost obchodního i manažerského kariérního růstu a žádná příjmová omezení, k tomu zázemí nadnárodní korporace. Informace o volných nabídkách spolupráce u pojišťovny MetLife naleznete zde.

Loading

Vstoupit do diskuze 1 komentář

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Swiss Life v Česku posílí, stane se jedinou užívanou značkou po akvizici společnosti Fincentrum švýcarskou skupinou Swiss Life

Společnost Fincentrum & Swiss Life Select  změní k 1. květnu 2023 název na Swiss Life Select. Dceřiná realitní společnost Fincentrum Reality, která patří mezi největší realitní kanceláře v zemi, změní název na Swiss Life Select Reality. Změnou názvů formálně končí post-akviziční proces spojení dvou tradičních finančně-poradenských společností Fincentrum a […]

Text: Redakce

Foto: Swiss Life Select

03. 04. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
  • Gastbeitrag

    5 června, 2019

    Děkuji všem za podporu a za komentáře 🙂

    Odpovědět