Pondělí 14. června. Svátek má Roland.

Konference FINfest: nabitý program ve třech sálech

Konference FINfest

Je komplexní servis pro klienta pouhou marketingovou mantrou nebo funkční koncept, který zvyšuje výnos z klienta? Je vůbec jeden poradce schopen poskytnout kvalitní služby přes všechny finanční potřeby klienta? Jaké jsou nejlepší strategie pro vyhledávání a obsluhu klientů? Nejen těmito tématy se bude zabývat konference FINfest.

Jak zvýšit výnos z klienta? Jaké jsou nejlepší strategie pro vyhledávání a obsluhu klientů?

Konference pro finanční poradce již 23.5.2018

Přední experti se s vámi podělí o konkrétní zkušenosti a návody na řešení situací klienta v klíčových poradenských oblastech: pojištění, financování bydlení, investic i obchodních a manažerských dovednostech.

„FINfest se velmi rychle stal významnou událostí a centrem dění finančně-poradenské komunity, kde se na neutrální půdě setkávají produktové společnosti, finanční poradci, analytici i zástupci regulace. Značka FINfest je zárukou kvalitně stráveného dne nabitého praktickými profesními informacemi,“ říká Martin Viktora, organizátor konferencí FINfest.

Celodenní program ve třech sálech plný inspirujících témat ze světa finančního poradenství doplněný workshopy osobního rozvoje a produktových znalostí.

Akce se koná ve středu 23. května 2018 v Praze. Konference se budou účastnit špičky oboru například Petr Borkovec (Partners), Zdeněk Sluka (Broker Trust), Ivan Špirakus (INSIA), Libor Ostatek (Golem Finance), Miroslav Princ a další skvělí řečníci z řad šéfů poradenských firem, pojišťoven, investičních společností a trenérů.

Nenechte si ujít kontroverzní přednášku Ondřeje Záruby „Univerzálním vojákům odzvonilo“, workshop Petra Jana Křena „Polovina poradců je před vyhořením“, Miroslava Prince „Nejlepší strategie pro vyhledávání klientů“ a Martina Dočekala na téma „Co bude investičním průšvihem roku 2018“.

Marta Gellová Vám představí konkrétní úspěšný příklad fungování vztahového poradce, který spolupracuje s jednotlivými produktovými specialisty.

Marek Macura se podělí o své osobní zkušenosti s využíváním aplikací pro zvýšení osobní efektivity a předvede, jak tyto aplikace používat.

Dozvíte se novinky z oboru, navážete nové profesní kontakty a máte příležitost se zapojit do diskuse. Konkrétní program a všechny potřebné informace naleznete na www.FINfest.cz

Témata panelových diskusí:

  • Komplexní servis: cesta ke zvýšení výnosu z klienta
  • Soutěž krásy: která firma má nejpřehlednější systém, nejlepší aplikaci nebo jinou pomůcku pro práci s klientem?
  • Pojištění: jak zvýšit výnos z klienta? Komplexní péče, up-selling, cross-selling…jaká je realita a praxe v oblasti pojištění.
  • Financování bydlení: dopad transformace na poradce, klienty a banky
  • Investice: vyvážený a náročný klient – co s ním?

Neváhejte se registrovat, počet míst je omezen.

Odborné servery Investujeme.cz a Hypoindex.cz je mediálním partnerem konference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.