Sobota 04. prosince. Svátek má Barbora.

Editorial ze dne 15.6.2006

Prý vypadám spokojeně. Češi jsou značně opoždění. První žena českých financí mluví bez rozpaků o nákladech, zástupci světové banky jsou poněkud mimo. Finanční poradenství bude regulováno do roka a do dne a některým poradcům něco chybí…

Tohle všechno a mnoho dalšího, se pečlivý čtenář dočte v sekci fotoaktuality. Nevím, zda má pan Majer tak úžasný smysl pro humor, nebo zda jde o kouzlo nechtěného.

Ať je tomu jak chce, server Investujeme.cz má ve mně ode dneška oddaného čtenáře. Dozvěděl jsem se i další zajimavé informace: při určité konstelaci různých faktorů totiž možná i motyka spustí! A co pak teprve taková Chytrá hypotéka?

Není to ovšem produkt pro každého (ta hypotéka)! A poradci, nezapomínejte na důležitou věc. Za žádnou cenu nepromítejte do svých doporučení svůj pohled na věc, mohli byste s tím mít potíž. Některým z Vás prý chybí charakter, jiným zase znalosti. Docela problém, nemyslíte?

Pak se divte, že vypadám spokojeně! Je o mně přece známo, že fandím zprostředkovatelům! Ti ale vlastně neexistují, a tak jsem zase v háji.

Pokud si po přečtení těchto řádků myslíte, vážení čtenáři, že jsem se zbláznil, nejásejte předčasně a pořádně se začtěte do jednotlivých příspěvků!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.