Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

ZUNO slaví první narozeniny a zve do kina

Banky ZUNO Bank 18.07.2012 | 17:08 0 Komentářů

Online banka ZUNO slaví 19. července rok od svého vstupu na český trh. První narozeniny se se svými klienty rozhodla oslavit kulturou.

Všichni stávající i potenciální klienti, kteří během čtvrtka 19. července dorazí do některé ze ZUNO Zón, dostanou dva lístky do kina na film podle svého výběru,“ říká Petra Pšánská, manažerka pro sociální sítě v ZUNO.

Akce bude probíhat v obou pobočkách ZUNO na Václavském náměstí a v Obchodním centru Chodov. Podrobné informace o narozeninovém dni se zájemci dozví prostřednictvím sociální sítě Facebook.

Kromě jednodenní narozeninové akce ZUNO naděluje i přes celé léto. Vítěze už zná soutěž o 2 lístky do Super Gold zóny na závody F1 v maďarském Hungaroringu. Další dva výherci obdrží RC model Formule 1, v realistickém provedení 1:8.  Až do 12. srpna také stále probíhá soutěž Plať kartou a obleť Evropu. Své výherce už mají víkendové zájezdy do Paříže, Říma a Stockholmu. Na soutěžící čeká ještě losování o Barcelonu a soutěžení o Istanbul a Londýn, i s kapesným 3000 korun.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.