Neděle 01. listopadu. Svátek má Felix.

Založ vlastní firmu – semináře pro finanční poradce začínají v Brně už v září!

Brokerpoolová společnost Broker Trust s koncem září spouští pilotní verzi projektu s názvem Založ vlastní firmu – odborné semináře otevřené všem finančním poradcům v České republice. První seminář proběhne 26. září v Brně (na Výstavišti Brno).

Cíl projektu je jednoduchý: uvažuje finanční poradce o byznysu pod svou vlastní značkou, ale neví, co všechno to obnáší a jak na to má jít? Pak mu seminář má být základním manuálem. Poradce se od špičkových českých lektorů a expertů přes právo, marketing a lidské zdroje (Ing. Zdeněk Santler, Jan Majer nebo Hana Šonková) dozví – mimo jiné –, jakou strategii zvolit pro vlastní byznys a na co vše na počátku nezapomenout. Budou mu poskytnuty také informace, podle jakého klíče vybírat spolupracovníky do týmu, na co si dát pozor při marketingu (mít kamennou pobočku, či ne? jak oslovovat klienty?). Stejně tak bude dán prostor pro právní vymezení vlastního byznysu.

Jinými slovy: finanční poradce by měl být po absolvování čtyřhodinového semináře schopen na základě nabytých informací založit zdravý vlastní byznys a dlouhodobě ho rozvíjet, vybrat si kvalitní spolupracovníky do týmu a lépe se orientovat v byznyse finančního poradce. Cena za čtyřhodinový cyklus přednášek je 1490 Kč.

Předseda představenstva společnosti Broker Trust Zdeněk Sluka ke spuštění série seminářů říká: „Smyslem projektu je dát pomocí expertních školitelů finančním poradcům nové impulsy, které mohou kdykoli v budoucnu uplatnit ve svém kariérním růstu.

Více informací o semináři najdou poradci na webové adrese: http://zalozvlastnifirmu.cz.   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.