CZK/€ 25.380 -0,18%

CZK/$ 23.480 -0,22%

CZK/£ 29.645 -0,15%

CZK/CHF 26.685 -0,07%

05. 11. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Veselé Vánoce! Golden Gate CZ nabízí v ČR exkluzivně 100 sad unikátních australských mincí

 


 

Kolekci tří mincí z ryzího stříbra vydala přední světová rafinerie The Perth Mint v limitované emisi 5000 sad. Z tohoto počtu je pro český trh určeno pouhých 100 kolekcí. Mince nesou motiv tří tradičních obyvatel australské fauny – koaly, klokana a ledňáčka. Každá z nich má hmotnost ½ unce (15,55g) a je z ryzího stříbra.
golden-gate-cz-mince-1

Golden Gate CZ tak po uvedení „Spoření s klokánkem“, ve kterém spoří rodiče svým dětem do australské mince z ryzího zlata, přichází na český trh s dalším unikátním produktem. „Chtěli jsme před Vánocemi nabídnout milovníkům drahých kovů nějakou specialitu a ukázat i skeptikům krásu investování do zlata a stříbra,“ vysvětluje Pavel Ryba, obchodní ředitel společnosti Golden Gate CZ, a dodává: „Proto jsme zvolili limitovanou edici stříbrných mincí, která svou povahou osloví investory i sběratele a snad při vánočních nákupech vytrhne trn z paty i manželkám, jejichž muži tzv. vše mají a nic nepotřebují.

Poradenská společnost Golden Gate CZ je jediný, kdo má v rámci České republiky mince v nabídce. Unikátní australská sada je dodávána v luxusním koženém dárkovém balení s certifikátem a její cena je 4.900,– Kč vč. DPH. Více informací o tomto a dalších produktech naleznete na www.goldengate.cz.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Zlato: Jak nakoupit a nenaletět?

Zlato je pro mnohé drobné střadatele lákavou investicí. Není ale vhodné pro každého. V jaké formě zlato nakoupit a nenaletět u toho?

Text: David Martan

12. 09. 2016

Zlatá bula sicilská jako past na investory?

Koncem měsíce vydává ČNB první ze tří mimořádně ražených pamětných mincí o váze jedné unce v právě běžícím pětiletém cyklu. O minci s motivem 800. výročí vydání Zlaté buly sicilské je velký zájem. Investoři očekávají zajímavé zhodnocení, které jim ale ČNB a spekulanti mohou překazit.

Text: Daniel Kuchta

11. 09. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *