Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Veselé Vánoce! Golden Gate CZ nabízí v ČR exkluzivně 100 sad unikátních australských mincí

Poradenská společnost Golden Gate CZ, specialista na spoření do zlata a stříbra, připravila na letošní Vánoce lahůdku pro všechny milovníky drahých kovů – kolekci tří nádherných australských mincí z ryzího stříbra, kterých je pro český trh k dispozici pouze 100 sad.

Kolekci tří mincí z ryzího stříbra vydala přední světová rafinerie The Perth Mint v limitované emisi 5000 sad. Z tohoto počtu je pro český trh určeno pouhých 100 kolekcí. Mince nesou motiv tří tradičních obyvatel australské fauny – koaly, klokana a ledňáčka. Každá z nich má hmotnost ½ unce (15,55g) a je z ryzího stříbra.

golden-gate-cz-mince-1

Golden Gate CZ tak po uvedení „Spoření s klokánkem“, ve kterém spoří rodiče svým dětem do australské mince z ryzího zlata, přichází na český trh s dalším unikátním produktem. „Chtěli jsme před Vánocemi nabídnout milovníkům drahých kovů nějakou specialitu a ukázat i skeptikům krásu investování do zlata a stříbra,“ vysvětluje Pavel Ryba, obchodní ředitel společnosti Golden Gate CZ, a dodává: „Proto jsme zvolili limitovanou edici stříbrných mincí, která svou povahou osloví investory i sběratele a snad při vánočních nákupech vytrhne trn z paty i manželkám, jejichž muži tzv. vše mají a nic nepotřebují.

Poradenská společnost Golden Gate CZ je jediný, kdo má v rámci České republiky mince v nabídce. Unikátní australská sada je dodávána v luxusním koženém dárkovém balení s certifikátem a její cena je 4.900,– Kč vč. DPH. Více informací o tomto a dalších produktech naleznete na www.goldengate.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.