Pondělí 25. ledna. Svátek má Miloš.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a UniCredit Bulbank jsou podle časopisu The Banker nejlepšími bankami pro privátní klienty na Slovensku a v Bulharsku

Ocenění nejlepšího privátního bankovnictví v roce 2017 na Slovensku a v Bulharsku získaly banky UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a UniCredit Bulbank. Prestižní ocenění časopisu The Banker převzali zástupci banky na slavnostním ceremoniálu ve čtvrtek 26. října 2017 v Londýně. Privátní bankovnictví UniCredit Bank uspělo v hodnocení patnácti světových nejvýznamnějších osobností bankovnictví. Porota posuzovala jak kvalitativní, tak i kvantitativní ukazatele.

„Zisk ocenění za nejlepší privátní bankovnictví je pro nás velkou ctí, a to nejen proto, že ho na slovenském trhu získáváme poprvé. Dokazuje naši dlouhodobou snahu být lídrem v přinášení těch nejlepších investičních řešení pro klienty. Aktuálně se zaměřujeme na posílení v oblasti digitálních nástrojů a rovněž v oblasti dalšího rozvoje kompetencí privátních bankéřů. Tyto oblasti považujeme za klíčové pro další pokrok a zkvalitňování správy majetku rodin našich klientů do budoucna,“ uvedl Dušan Hladný, ředitel privátního bankovnictví UniCredit Bank pro Českou republiku a Slovensko.

„Naším hlavním cílem je budovat udržitelné vztahy s našimi klienty na základě základních hodnot skupiny UniCredit. Je pro nás prvořadé pochopení potřeb klienta spolu s profesionální zodpovědností na vysoké úrovni, transparentností, inovacemi a partnerstvím, toto vše je klíčovým motorem pro naši obchodní filosofii,“ uvedla Nadežda Pavlova-Ninčeva, ředitelka privátního bankovnictví UniCredit Bulbank v Bulharsku.

Privátní bankovnictví od UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia poskytuje produkty a služby privátního bankovnictví na Slovensku již více než 15 let a nabízí klientům řešení šitá na míru. Přímé zastoupení má skupina UniCredit na 14 klíčových trzích a v dalších 18 zemích na celém světě, přičemž tým privátního bankovnictví je složený ze zkušených certifikovaných bankéřů a specialistů. UniCredit Bank je jediná banka na trhu, u níž investice do produktů třetích stran vybíraných striktně podle jejich výkonnosti a kvality převyšují už 50 % spravovaných zdrojů klientů. Klíčovým pilířem služeb privátního bankovnictví je poradenství založené na potřebách klienta a globální investiční strategie založená na řízené otevřené architektuře investičních nástrojů, jejímž prostřednictvím mohou klienti investovat do širokého portfolia od podílových fondů s tou nejlepší výkonností ve své investiční třídě, zajištěných produktů, primárních emisí korporátních dluhopisů až po investiční certifikáty. Unikátním řešením je také nástroj MyOneMarkets, který umožňuje aktivně vytvářet individuální emise strukturovaných investičních produktů s nadstandardním výnosem již od objemu 30 tis. eur.

Privátní bankovnictví od UniCredit Bulbank podporuje jedna z největších bankovních sítí v Evropě. Oddělení privátního bankovnictví se stará o specializované potřeby svých klientů a vychází přitom z odborných zkušeností a vědomostí na vysoké úrovni. Tým privátního bankovnictví od UniCredit Bulbank se snaží zajišťovat stabilitu a bezpečnost klientských aktiv a zajišťovat jejich dlouhodobý růst. Filosofií privátního bankovnictví je zajistit, aby byly všechny služby přístupné klientům v plném rozsahu. Zaměstnanci oddělení privátního bankovnictví sdílejí jejich hodnoty svých klientů, proto je pro ně jednodušší dosahovat efektivních výsledků. Privátní bankéři vytváří společně s klienty nejvhodnější dlouhodobou strategii. Poskytují řešení pro vyváženou diverzifikaci aktiv klientů na základě individuálních preferencí klienta a v souladu s příležitostmi a riziky.

Každoroční soutěž PWN/The Banker Global Private Banking Awards 2017 se koná již od roku 2009. Každoročně od května do července jsou banky z Evropy, Asie, Afriky, Severní a Latinské Ameriky a z Blízkého východu vyzvány, aby se zúčastnily soutěže Global Private Banking Awards časopisu The Banker. V této soutěži porota hodnotila vývoj klíčových faktorů privátního bankovnictví, portfolio a risk management, rozložení aktiv, due diligence, růstové a produktové strategie, péči o klienta, obchodní model banky a rovněž inovace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.