Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Třetí série zážitkových běhů NN Night Run odstartuje v Ostravě. Zavítá do devíti měst včetně Mostu

Investice 28.03.2019 | 17:03 0 Komentářů

Třetí ročník série NN Night Run 2019 nabídne opět možnost poznat devět krajských měst České republiky jinak – za svitu čelovky, na vlně radosti ze společného pohybu a s medailí v cíli pro každého. Generálním partnerem série nočních závodů je i v letošním roce NN pojišťovna a penzijní společnost. První letošní zážitkový běh proběhne v sobotu 13. dubna 2019 v Ostravě. Registrovat se ale mohou už i běžci, kteří chtějí letos zažít naplno třeba noční Hradec Králové, Liberec, Prahu nebo Most.

„Ptali jsme se českých běžců, kdy se jim nejlépe běhá a u pravidelných sportovců jasně vyhrály podvečerní nebo večerní hodiny. Také proto jsme se rozhodli dát i letos tisícům lidí možnost proběhnout si s rodinou nebo přáteli vlastní město v závodě, kde vyhrát není to hlavní,“ říká Maurick Schellekens, generální ředitel NN ČR. „NN Night Run je jedinečný svou dobrodružnou atmosférou, která se nejlépe projeví až po setmění, kdy lidé běží městskými uličkami s čelovkou na hlavě,“ dodává.

Série nočních zážitkových běhů NN Night Run 2019, kterých se každoročně zúčastní přes 40 tisíc běžců, začne v dubnu v Ostravě, odkud se přesune do Hradce Králové. V květnu se poběží v Brně a Liberci, v srpnu se přidá Most a Praha, v září Plzeň a v říjnu se konají poslední závody v Českých Budějovicích a Olomouci. Zájemci se mohou už nyní registrovat na všechny běhy na internetových stránkách www.night-run.cz, kde zároveň naleznou všechny důležité informace o závodu.

Pro sportovce a jejich fanoušky bude i letos připravený bohatý doprovodný program ve speciálním NN stanu. Běžci si budou moct doplnit energii v kyslíkovém baru nebo se osvěžit Fresh NN drinky. K dispozici bude i diagnostika stopy, fotokoutek nebo malování na obličej.

Pojišťovací skupina NN Group zajišťuje finanční budoucnost lidem už přes 170 let a působí v 18 zemích světa. Dlouhá léta je hlavním sponzorem velkých běžeckých podniků po celé Evropě a v Japonsku, včetně maratonů v Rotterdamu a Okinawě a závodu San Silvestre Vallecana v Madridu. V Čechách je NN již od září 2016 generálním partnerem série zážitkových běhů pro celou rodinu NN Night Run.

Tisková zpráva NN Group

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.