Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

Tábor má novou pobočku Equa bank

Banky Equa bank 30.03.2015 | 13:18 0 Komentářů

Equa bank otevírá novou pobočku v Táboře v Jihočeském kraji. Každý, kdo si na nové pobočce zřídí do  31.května 2015 běžný účet, který je jako jediný na trhu zcela zdarma bez podmínek, může získat bonus 300 korun. Otevřením dalšího obchodního místa pokračuje Equa bank v rozšiřování obchodní sítě do všech regionů ČR. Do konce roku 2015 chce mít přes 60 obchodních míst po celé České republice.

Novou pobočku najdete v ulici 9. Května naproti Obchodnímu domu Dvořák, tedy v místě, které je příjemné a snadno dostupné. Banka zde nabídne klientům kompletní portfolio služeb. Každý, kdo si v nové pobočce zřídí do 31.května 2015 běžný účet, a do dvou měsíců provede alespoň 3 platby kartou, získá bonus 300 korun.

„Pečlivě jsme vybírali místo, kde novou pobočku otevřeme, neboť jsme chtěli, aby bylo našim klientům dobře dostupné a zároveň lokalita byla příjemná a byli na ni zvyklí. Rozšiřování naší sítě poboček v centrech měst se setkává s pozitivní reakcí našich klientů.,” řekl Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Otevření další pobočky je pokračování plánované expanze Equa bank do regionů. Do konce roku chce mít Equa bank přes 60 obchodních míst po celé České republice. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.