Pátek 23. dubna. Svátek má Vojtěch.

STRATEGICKÉ PARTNERSTVÍ RAIFFEISENBANK A EVO PAYMENTS INTERNATIONAL V OBLASTI AKCEPTACE PLATEBNÍCH KARET

Banky Raiffeisenbank 12.08.2015 | 10:17 0 Komentářů

V rámci strategie trvalého zlepšování kvality svých služeb klientům zahájila Raiffeisenbank spolupráci se společností EVO Payments International, předním světovým poskytovatelem platebních služeb pro obchodníky, prodejní společnosti, finanční instituce, veřejný sektor a nadnárodní společnosti se sídlem v USA, Kanadě a Evropě. V rámci této spolupráce převezme EVO veškeré činnosti spojené s akceptací platebních karet (acquiring), a to prostřednictvím své nově založené české dceřiné společnosti, která bude vystupovat pod obchodní značkou „REVO“. Dokončení celé transakce podléhá schválení regulatorních orgánů a očekává se začátkem příštího roku.

„Za každých okolností chceme poskytovat služby té nejvyšší kvality. Jsme plně přesvědčeni o tom, že inovativní a bezpečná řešení umožněná strategickým partnerstvím se společností EVO budou dalším milníkem v dlouhodobé a úspěšné spolupráci s našimi klienty,“ říká místopředseda představenstva Raiffeisenbank Rudolf Rabiňák.

„Společně s novým strategickým partnerem budeme produkt akceptace platebních karet dále rozvíjet a podporovat. Následujeme celosvětový trend, kdy ve světě tuto službu přebírají společnosti zaměřené právě na acquiring. V Evropě v poslední době došlo k založení mnoha významných aliancí mezi bankami a specializovanými společnostmi, a to s velmi pozitivními dopady na klienty, kteří profitují ze zkušeností strategického partnera, získávají přístup k nejnovějším technologiím, mohou využívat rozšířenou nabídku služeb, klientský servis a další podporu,“ dodává Rudolf Rabiňák.

„Jsme nadšeni z nového partnerství s Raiffeisenbank v České republice. V návaznosti na naši spolupráci s Raiffeisen Polbank v Polsku přidáváme kúspěšnému ´REVO´ spojenectví se skupinou Raiffeisen další klíčový středoevropský trh,“ říká generální ředitel společnosti EVO James G. Kellya dodává: „Silná přítomnost a odbornost Raiffeisenbank na českém trhu kombinovaná s našimi výkonnými platebními nástroji nám dovolí nabídnout atraktivní řešení stávajícím i budoucím klientům Raiffeisenbank.“

Z pozice vedoucího člena VISA Europe a MasterCard pro oblasti mimo území Severní Ameriky nabízí společnost EVO soubor inovativních, prověřených a plně zabezpečených tržních řešení akceptace platebních karet a vypořádání karetních transakcí pro platební terminály, e-commerce a pro zásilkový prodej, která přispívají k dalšímu růstu jejích zákazníků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.