CZK/€ 24.650 -0,04%

CZK/$ 23.135 +0,57%

CZK/£ 28.902 +0,49%

CZK/CHF 24.004 +0,57%

10. 04. 2012

0 komentářů

Spuštění prvního nástroje na porovnání a nákup investičních produktů on-line v České republice

 


 

Mezi  14 nabízenými  investičními produkty převládají otevřené podílové fondy a modelová portfolia. V rámci alternativních investic budou mít investoři možnost také nakoupit on-line fyzické zlato a pro aktivní investory je připravena možnost zřízení obchodního účtu u makléřské společnosti. Ti, kteří chtějí absolutní ochranu kapitálu, budou mít příležitost využít garantované investice.

On-line výběr a nákup investičních produktů probíhá ve třech jednoduchých krocích a samotný prodej je podpořen rychlou telefonickou podporou od investičního specialisty.  Nespornou výhodou také je, že investoři mohou prostřednictvím Chytrého Honzy investovat za bezkonkurenčně nejnižší poplatky na trhu.

Například pokud běžný 30letý člověk, který si bude do důchodu spořit 2 500 Kč měsíčně, a využije místo klasického poradce portál chytryhonza.cz, ušetří díky poplatkům v průměru 50 000 Kč,“ konstatuje Jiří Paták, výkonný ředitel chytryhonza.cz a dodává: „Nejde nám jen o zlevnění a zpřístupnění investování široké veřejnosti, ale také o celkově transparentnější přístup. Proto nabízíme jen čisté investice – tedy nástroje, které nejsou vázány na životní pojištění a jiné produkty, u kterých není na první pohled patrné, jak se úspory zhodnocují a kolik činí náklady.

Poplatky při investování se velmi často podceňují, ale právě ony mohou citelně ovlivnit celkové zhodnocení investovaných peněz. Prostřednictvím investiční platformy chytryhonza.cz mohou investoři lépe výkonnostně obstát v prostředí dlouhodobě nízkých úrokových sazeb a obecně nižších výnosů investic na trzích,“ říká odborný garant projektu Petr Novotný, šéfredaktor Investičníweb.cz.

Investor se na investiční platformu Chytrého Honzy dostane z mnoha míst po celém českém internetu. Kromě mateřského portálu, jsou do něj již od startu zapojeny také velmi navštěvované weby Měšec.cz a Mall.cz a v nejbližší budoucnosti se plánují přidat  i další významné finanční portály a některé největší mediální domy.

REKLAMA

Vítáme projekt Chytrý Honza, který má ambici stát se on-line investičním nástrojem a dokáže ukázat klientům cestu, které produkty dosahují zajímavých výnosů a s jakými riziky je daná investice spojena. Takovou službu ocení nejen začínající investoři, kteří se ve světě investic  příliš neorientují, ale také investoři zkušení, pro které je on-line obchodování pohodlnější a rychlejší, “ říká ke spuštění projektu Pavel Němec, ředitel externí distribuce J&T BANKY, a.s.

Velmi oceňuji, že projekt chytryhonza.cz nachází cestu, jak lidem technicky zpřístupnit a zjednodušit investice do podílových fondů,“ komentuje investování on-line Alexandra Hájková, ředitelka marketingu společnosti ČP Invest.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.