Úterý 27. července. Svátek má Věroslav.

Skupina UniCredit je podle časopisu Global Finance nejlepší privátní bankou ve střední a východní Evropě pro rok 2020

Praha, 19. listopaduPrestižní časopis Global Finance ocenil skupinu UniCredit titulem „Nejlepší privátní banka“ v regionu střední a východní Evropa. Současně byla vyhlášena nejlepší privátní bankou pro podnikatele.

 UniCredit získala regionální prvenství kromě České republiky, také v Rakousku a Rumunsku.

 Gianfranco Bisagni a Niccolo’ Ubertalli, výkonní ředitelé pro střední a východní Evropu uvedli: „Je pro nás velká čest, že jsme byli vyhlášeni nejlepší privátní bankou pro střední a východní Evropu a získali ocenění pro jednotlivé země, konkrétně Českou republiku, Rakousko a Rumunsko. Toto ocenění je dokladem naší snahy být lídrem v poskytování inovativních a relevantních investičních řešení v rámci správy jmění klientů na všech našich trzích.“

„V privátním bankovnictví chceme na trh přinášet nejnovější trendy v oblasti správy majetku, inovace, moderní technologie, globální investiční strategii skupiny UniCredit i specifické služby jako Artbanking. Ocenění od odborníků je jasným důkazem vysoké kvality služeb našeho privátního bankovnictví, které dlouhodobě s důvěrou využívají tisíce českých rodin,” říká Tomáš Drábek, člen představenstva a ředitel retailového a privátního bankovnictví skupiny UniCredit Bank v České republice a na Slovensku.

Vítězi jednotlivých kategorií se staly banky, které umí nejlépe vyhovět konkrétním potřebám klientů s vysokými aktivy. Snaží se jejich jmění zachovat, rozšířit a předat dále. Vítězi tak nejsou vždy největší instituce, ale spíše ty nejlepší – jejichž kvality klienti při výběru správce jmění hodnotní nejvíce. Předávací ceremonie proběhne v březnu v New Yorku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.