Pátek 23. dubna. Svátek má Vojtěch.

Sberbank pokračuje v otevírání poboček, nyní nově ve Frýdku-Místku

Banky Sberbank 25.11.2014 | 11:00 0 Komentářů

Sberbank pokračuje v otevírání nových poboček. Další pobočku banka otevřela ve Frýdku-Místku v novém obchodním centru Frýda v ulici Na Příkopě. Pro obyvatele i firmy z Frýdku-Místku a okolí banka připravila speciální atraktivní nabídku s vedením účtů zdarma.

„I v době elektronického bankovnictví klienti požadují služby na míru a osobní styk s bankéřem a možnost zajít si do klasické pobočky. Proto pokračujeme v rozšiřování pobočkové sítě do dalších důležitých měst a jsme rádi, že nyní novou pobočku otevíráme právě ve Frýdku – Místku. Novým klientům nabízíme na rok zdarma vedení FÉR konta EXTRA. Těm, kteří k nám přejdou z jiné banky navíc i zlatou embosovanou platební kartu MasterCard Gold, opět zdarma na jeden rok. Pro podnikatele a malé firmy jsme připravili FÉR konto pro podnikatele PLUS, také na jeden rok zdarma,“ uvedl Jan Kotara, vedoucí divize Distribuce Sberbank CZ.  

Sberbank je nyní už ve všech krajích České republiky. Jen v září otevřela své pobočky v Pardubicích a Teplicích, v říjnu v Praze navíc rozšířila své působení o novou pobočku na I. P. Pavlova.  Do konce roku banka plánuje otevření další pobočky v Praze.

„Při budování naší sítě klademe velký důraz nejen na moderní vzhled, ale především na pohodlí klientů. Samozřejmostí jsou u nás vedle wi-fi připojení a pohodlných klientských zón dokonce i dětské koutky. Na řadě míst pak dokážeme klientovi nabídnout kávu u stolků s křesílky jako v kavárně. Klienty jsme v anketách hodnoceni jako jedna z nejpřívětivějších bank. Chceme je proto i nadále hýčkat komfortem a neustálým zlepšováním dostupnosti našich služeb,“ dodal Jan Kotara.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.