Pátek 23. dubna. Svátek má Vojtěch.

SAXO BANK POMÁHÁ OBCHODNÍKŮM V ORIENTACI NA TRZÍCH POMOCÍ VIDEO STREAMINGU, KTERÝ PŘINÁŠÍ AKTUÁLNÍ NÁZORY EXPERTŮ

Saxo Bank, specialista na online investice a obchodování, je první investiční bankou, která živě přenáší názory specialistů na obchodování svým retailovým klientům.

Saxo Bank chce prorazit největší bariéru v investování pro drobné investory tím, že jim v reálném čase umožní přístup k názorům jejího týmu expertů a analytiků na současné obchodování. Tento krok slouží k dalšímu vyrovnání podmínek mezi drobnými a institucionálními investory a vede k větší demokratizaci obchodování, což je prvořadým cílem Saxo Bank už více než dvacet let.

Tato nová služba nazvaná #SaxoStrats je k dispozici na Twitteru přes @SaxoStrats. V souladu s inovativním duchem společnosti je tato služba k dispozici i na Periskopu, nové on-line aplikaci Twitteru, která je dostupná hlavně pomocí mobilních telefonů. Vzhledem k tomu, že až pětina všech retailových transakcí banky probíhá v současnosti přes mobilní telefony, z toho 60 % na smartphonech a 40 % přes tablety, zákazníci vyžadují přístup k aktuálním informacím kdekoli a kdykoli. Služba #SaxoStrats tento požadavek beze zbytku splňuje.

Claus Nielsen, Head of Markets Saxo Bank, prohlásil: „Odstranili jsme závažnou překážku v obchodování. Poskytli jsme našim retailovým klientům další zásadní nástroj pro investování. Rozvoj technologií umožňuje lepší přístup k informacím než kdy dřív a většina našich klientů si může stahovat dokumenty o výnosech, srovnávací grafy, nebo sledovat aktuální finanční zprávy jednoduchým vyhledáním na webu. To, co naše služba nabízí, jsou tipy pro možné další obchodování, názory našich analytiků na právě probíhající vývoj trhů a z toho vyplývající možnosti okamžitých obchodních transakcí.

Drobní investoři se pouštějí do stále složitějších způsobů obchodování. Svá portfolia vnímají komplexně, diverzifikují svá rizika a přesouvají se do nových kategorií aktiv. Čas a informační zdroje, které jsou potřeba pro sledování trhů a dosahování dobrých výnosů, jsou často mimo jejich dosah. Vzhledem k tomu, že jsme se zřejmě již dostali do stavu, kdy je k dispozici až příliš mnoho informací, nabízíme jejich nezávislou analýzu, pohled na trh v reálném čase a konkrétní nápady pro obchodování – tedy něco, co institucionální investoři mají už léta.“

Služba #SaxoStrats zahrnuje kompletní spektrum aktiv a produktů obchodovaných na platformách Saxo Bank a živý přenos názorů na obchodování svých expertů. K těm patří: Patrice Henault – futures a kotované opce; Simon Fasdal a Michael Boye – dluhopisy; Mads Koefoed a Kay Van Peterson – makroekonomická strategie; Peter Garnry – akcie; Ole Hansen – komodity a John Hardy – FX obchody.

Video kanál je k dispozici klientům Saxo Bank, uživatelům TradingFloor a lidem, kteří platformu sledují na sociálních sítích. Aplikace nabízí v reálném čase názory analytiků a jejich myšlenky týkající se komodit, akcií, globální makroekonomiky a FX. Na rozdíl od mnoha analytiků na straně poskytovatelů služeb analytici Saxo Bank sami podle svých doporučení obchodují, což znamená, že jejich zájmy jsou plně v souladu se zájmy klientů Saxo Bank. Jejich investice můžete v reálném čase sledovat na: https://twitter.com/SaxoStrats.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.