CZK/€ 24.650 -0,04%

CZK/$ 23.135 +0,57%

CZK/£ 28.902 +0,49%

CZK/CHF 24.004 +0,57%

03. 05. 2022

0 komentářů

S Olívií Lacenovou přichází do Wonderinterest i nový produkt

 

Wonderinterest Trading Ltd., investiční společnost působící na řadě trhů EU, vítá novou členku do svého manažerského týmu. Olívia Lacenová nastupuje na pozici vedoucí analytického oddělení společnosti. Kromě dosavadních bohatých zkušeností z investičního světa i ekonomických médií si přináší koncept nové služby klientům zaměřený na investování do „zelených“ či jinak udržitelně zaměřených aktiv. 

S prací v investičním sektoru, zejména u obchodníků s cennými papíry a obchodními instrumenty, jako jsou CFD (contract-for-difference), má Olívia více než pětileté zkušenosti. Kromě odborné expertízy získávala i manažerské zkušenosti, když koordinovala tým analytiků. Tomu předcházela práce redaktorky ve slovenských Hospodářských novinách, kde sbírala první zkušenosti po vystudování žurnalistiky.

„Jsem nadšená z této výrazné posily našeho týmu. Kromě toho, že jsme získali energickou profesionálku, mne těší, že se management v oboru, kde stále dominují muži, rozšiřuje o další ženu,“ uvedla Evrula Papadopoulos, výkonná ředitelka Wonderinterest Trading Ltd., a dodala: „Na Olívii také oceňuji její zápal pro vybrané oblasti investování, jako jsou zelená aktiva nebo komodity.“

Novou službu, Trade Responsibly, založenou na poskytování exkluzívních informací klientům o podnětných projektech a firmách zaměřených na udržitelná odvětví ekonomiky, zavádí Olívia v rámci informačních a analytických produktů Wonderinterest Trading.

Nad rámec práce ve společnosti poskytuje Olívia vlastní blogy, přednášky a spolupracuje na různých webinářích ze světa investic. Kromě toho má také bohaté zkušenosti v oblasti komodit a drahých kovů.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.