Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Revolut Bank přichází do České republiky. Nabízí garantované účty

Banky 28.07.2021 | 12:33 0 Komentářů

Společnost Revolut představila svou evropskou banku také pro české klienty. Čeští zákazníci, kteří přejdou na Revolut Bank, budou mít své vklady chráněné.

Praha, 28. července 2021 – Revolut, celosvětově působící finanční platforma s více než 16 miliony zákazníků po celém světě, dnes v České republice využila svou specializovanou evropskou bankovní licenci. Zákazníci, kteří přejdou na Revolut Bank, budou moci využívat doplňkové služby. Jejich vklady budou chráněné.

Čeští uživatelé mohou jednoduše přestoupit na Revolut Bank a to několika kliknutími v aplikaci. Tento proces jim zabere pouze několik málo minut.

Rychle rostoucí fintech Revolut, který v České republice přilákal více než 300 000 uživatelů, je přesvědčený, že vkladové účty stejně jako široká škála dalších produktů a služeb poskytnou místním zákazníkům v porovnání s tradičními bankami ještě více kontroly, přidané hodnoty a bezpečnosti.

“Revolut je momentálně nejrychleji rostoucí fintech společností v Evropě, protože ve všem, co děláme, klademe zákazníka na první místo. Náš produkt je špičkový, nemáme žádné skryté poplatky a neustále stavíme nové a inovativní finanční produkty,” říká Nik Storonsky, CEO a spoluzakladatel Revolut.

“Představení banky v Česku poskytne našim zákazníkům vyšší míru bezpečnosti a důvěry a umožní nám v blízké budoucnosti uvést na trh mnoho dalších nových produktů a služeb,” dodává Storonsky.

K dnešnímu dni skupina Revolut nabrala investice v hodnotě přes 1 mld. dolarů a její nedávná valuace se pohybovala na úrovni 33 mld. dolarů. Za posledních šest let existence přilákal Revolut více jak 16 milionů zákazníků po celém světě.

Minulý rok společnost Revolut představila na trhu svou specializovanou banku v Polsku a Litvě a v obou zemích začala nabízet konkurenceschopné úvěrové produkty. Revolut Bank je od letošního února dostupná také na sousedním Slovensku. Speciální bankovní licence umožňuje Revolut Bank poskytovat omezené bankovní služby prostřednictvím aplikace Revolut spolu s řadou finančních služeb a produktů, které jsou poskytované jinými společnostmi z Revolut Group.

Při využívání aplikace Revolut zákazníci přesně vidí, kolik peněz za daný měsíc utratili za jídlo v restauracích nebo nákupy potravin. Pro tyto kategorie si mohou ve své aplikaci nastavit limit výdajů. V aplikaci také mohou jednoduše spravovat pravidelné poplatky, okamžitě posílat nebo vyžadovat peníze od svých přátel. Stejně tak mohou zaokrouhlovat platby kartou s tím, že rozdíl představuje jejich úsporu. Zákazníci Revolut mohou rovněž využívat celosvětové platby a převody bez skrytých poplatků, držet a směňovat peníze do 29 měn a pomocí aplikace je okamžitě posílat přátelům nebo rodině.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.