Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

RENOMIA NETWORK vstupuje na Slovensko

Pojištění 02.10.2014 | 12:23 0 Komentářů

RENOMIA NETWORK, největší síť pojišťovacích makléřů v České republice, rozšiřuje svoje pole působnosti na Slovensko. Cílem je poskytovat kvalitní služby a bohaté know-how vybraným pojišťovacím zprostředkovatelům a tak i profesionální servis dalším klientům na slovenském trhu. (Tisková zpráva: RENOMIA)

RENOMIA NETWORK patří k nejlépe prosperujícím franšízám v českém prostředí. Přináší pojišťovacím zprostředkovatelům řešení jejich potřeb souvisejících s koncentrací pojišťovacího trhu, legislativou či nutností dalšího rozvoje. Zároveň jim umožňuje získat silnější vyjednávací pozici na trhu, rozšíření nabídky produktů, sdílení know-how, přístup k mezinárodním pojišťovacím trhům i dalšímu specializovanému vzdělávání apod. V České republice má RENOMIA NETWORK 105 členů a je zastoupena ve všech krajích.

Ředitelkou slovenské části RENOMIA NETWORK se stala Monika Grellová a ve své pozici bude zodpovědná zejména za rozvoj sítě RENOMIA NETWORK.  V oblasti pojišťovnictví působí od roku 2000. Před nástupem do RENOMIA působila v pojišťovně Kooperativa a pojišťovně Generali.

Vzájemná podpora a fungující spolupráce se projevuje zejména ve spokojenosti členů sítě, v jejich ochotě a nadšení dále spolupracovat a ve faktu, že síť od počátku své existence meziročně významně roste a že ji členové neopouštějí, což u franšíz není vůbec obvyklé. Společnosti RENOMIA se na Slovensku daří, a proto je pro nás přirozené rozhodnutí rozvíjet RENOMIA NETWORK i na tomto trhu,“ zdůvodnila rozšíření sítě RENOMIA NETWORK její ředitelka Klára Kodua.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.