Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

RENOMIA GROUP – Mezinárodní obchodní konference

Pojištění 21.08.2014 | 13:33 0 Komentářů

RENOMIA GROUP, přední pojišťovací makléřská společnost, uspořádala mezinárodní obchodní konferenci zástupců z Čech, Slovenska, Maďarska a Bulharska ve Wellness hotelu Vista v Dolní Moravě s cílem sdílení poznatků o efektivním propojení obchodu a péče o klienty v pojišťovnictví. Velké pozornosti se těšila přednáška Ladislava Špačka na téma Etiketa v obchodě. (Tisková zpráva: RENOMIA)    

RENOMIA GROUP pozvala manažery, ředitele, obchodníky a pracovníky klientské správy svých poboček na společné setkání na pomezí Čech a Moravy. „Cílem naší konference bylo setkat se s kolegy z našich poboček v Čechách i zahraničí a podělit se v rámci mezinárodních workshopů a diskusních setkání o nové poznatky v oboru pojišťovnictví a zároveň sdílet osvědčené postupy a zkušenosti v oblasti péče o klienty a získávání nových klientů. Setkání samozřejmě přispělo k prohloubení našich dobrých vztahů, spolupráce a vzájemné informovanosti,“ komentovala konferenci Klára Kodua, ředitelka RENOMIA NETWORK a obchodní ředitelka RENOMIA GROUP.

O své zkušenosti z mezinárodního prostředí se s účastníky konference podělil Bart Vanoorbeek, ředitel mezinárodního oddělení belgické společnosti ADD a specialisté z pojišťovny AIG. Velký ohlas vyvolala i prezentace Ladislava Špačka na téma Etiketa v obchodě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.