Pondělí 25. ledna. Svátek má Miloš.

RAIFFEISENBANK SPOLUPRACUJE S PŘEDNÍM ČESKÝM DESIGNÉREM RONY PLESLEM

Banky Raiffeisenbank 26.06.2017 | 15:43 0 Komentářů

Raiffeisenbank již tradičně pořádá pro své klienty setkání na golfových a tenisových turnajích. Všechny tyto akce mají charitativní podtext a jejich prostřednictvím chce banka zároveň při neformální příležitosti klientům poděkovat za projevenou důvěru, dosavadní spolupráci a vzájemné partnerství. V letošním roce čeká na účastníky novinka v podobě možnosti získat unikátní pohár vyrobený nižborskou sklárnou RÜCKL pod vedením uměleckého ředitele Ronyho Plesla. Ti, kteří se navíc aktivně zapojí do charitativního projektu banky s názvem „Dobrá rána pomáhá“, si domů jako poděkování odnesou skleničky z dílny tohoto uznávaného českého výtvarníka.

Renomovaný designér Rony Plesl se stal také jednou z tváří aktuální kampaně banky promující její privátní bankovnictví pod značkou Friedrich Wilhelm Raiffeisen.  

Již několik let pořádá Raiffeisenbank v rámci svých sportovních turnajů pro klienty charitativní akci s názvem „Dobrá rána pomáhá“. Díky tomuto projektu mohou účastníci svým vynikajícím sportovním výkonem ovlivnit konečnou výši finančního daru, který banka zašle na transparentní účet nadace Dobrý anděl. Ta pomáhá pravidelnými měsíčními příspěvky rodinám, které se vlivem onkologického onemocnění dítěte či rodiče, nebo jiného závažného onemocnění dítěte, dostaly do finanční tísně.

„Raiffeisenbank spolupracuje se začínajícími i etablovanými českými umělci. Sklárna RÜCKL si díky svému jedinečnému umu a precizní řemeslné práci vybudovala stabilní místo na tuzemském i zahraničním trhu. Stala se tak pro nás jednoznačnou volbou, stejně jako Rony Plesl, který patří ke stálicím české sklářské a designové tvorby,“ říká Hana Kovářová, marketingová ředitelka Raiffeisenbank.

Rony Plesl, jeden z nejúspěšnějších českých sklářských designérů, se stal také jednou z tváří právě probíhající kampaně pro privátní bankovnictví Friedrich Wilhelm Raiffeisen. „Vytvořit umělecké předměty pro charitativní účely je radost a výzva zároveň. Jako zcela logická se proto jeví i spolupráce se značkou Raiffeisenbank, která svými aktivitami veřejnosti představuje svět kvalitního umění a řemesla, a zároveň ho propojuje s těmi, kteří mohou, umí a hlavně chtějí pomáhat,“ říká Rony Plesl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.