Středa 16. června. Svátek má Zbyněk.

RAIFFEISENBANK NA TŘI ROKY PARTEREM ČESKÉ GOLFOVÉ FEDERACE

Banky Raiffeisenbank 15.04.2016 | 11:00 0 Komentářů

Raiffeisenbank se pro následující tři sezóny stává „Oficiálním partnerem České golfové federace“ a „Oficiálním partnerem české golfové reprezentace“. Podpoří tak mladé a nadějné golfové talenty na vzestupu jejich sportovní kariéry.

Naše banka je tradičním podporovatelem golfu v České republice a jsem proto rád, že jsme se stali partnerem České golfové federace nejen pro rok 2016, ale i pro následující dvě sezóny. Jde o další z řady kroků, které podnikáme pro vzestup a popularizaci tohoto atraktivního a zdravého sportu,“ říká Igor Vida, generální ředitel Raiffeisenbank.

Golf má v České republice dlouhou tradici počínající na začátku dvacátého století. Dnes jej na tuzemských greenech aktivně hraje téměř šedesát tisíc hráčů a hráček využívajících širokých možností více než stovky hřišť po celé České republice.

Golf ovšem vnímáme nejen jako sportovní disciplínu, která si opět našla své místo i na olympijských hrách, ale také jako důležité odvětví generující příjmy do státního rozpočtu a podporující tak českou ekonomiku,“ doplňuje Igor Vida a dodává: „Golf má i své sociální, zdravotní a kulturní přínosy a pomáhá rovněž v oblasti krajinotvorby. Jsem rád, že Raiffeisenbank může k jeho rozvoji přispět a být kromě přední české banky rovněž partnerem ČGF a ´Oficiální bankou českého golfu´.“

Raiffeisenbank podporuje český golf již řadu let. Kromě nového tříletého partnerství s Českou golfovou federací je například také generálním partnerem prestižního turnaje D+D Real Czech Masters či několika významných golfových hřišť v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.