Pátek 14. srpna. Svátek má Alan.

PSČP obsadila první místa v žebříčku serveru Finparáda.cz

Finanční server Finparáda.cz zveřejnil minulý týden žebříčky nejlepších finančních produktů za rok 2016. Kategorii penzijních společností opanovala Penzijní společnost České pojišťovny (PSČP), která zvítězila v pořadí mezi účastnickými i transformovanými fondy.

V žebříčku je zahrnut vážený průměr zhodnocení všech účastnických fondů dané penzijní společnosti, celkový počet klientů v účastnických fondech a výše vlastního kapitálu za všechny účastnické fondy dané penzijní společnosti. Finparáda současně sestavuje pořadí transformovaných fondů, kde je jediným kritériem zhodnocení prostředků účastníků za předchozí rok.

„Penzijní spoření je státem definovaný produkt a všechny společnosti tak nabízí stejný státní příspěvek. Pokud chceme na takovém trhu uspět, musíme dlouhodobě dodávat nadprůměrné zhodnocení a vynikající servis. Neustále tedy rozvíjíme naše služby, přicházíme s inovacemi a samozřejmě, že i v letošním roce chceme přijít s něčím, co konkurence zatím nemá. Děláme to pro naše klienty, ale těší mne, že si výsledků naší práce všímají také nezávislí odborníci. Je to pro nás ocenění, kterého si velmi vážím,“ říká k výsledkům Finparády Marcel Homolka, generální ředitel a předseda představenstva Penzijní společnosti České pojišťovny. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.