Pátek 30. července. Svátek má Bořivoj.

PRVNÍ INVESTIČNÍ KAVÁRNA V ČESKÉ REPUBLICE SPUŠTĚNA!

Investice 15.03.2018 | 12:34 0 Komentářů

Česko – slovenská crowd-investingová platforma Crowdberry otevřela v Harrachovském paláci na Jindřišské ulici první investiční kavárnu v Praze. Prostor je určen pro všechny, kdo zvažují investici nebo hledají kapitál.

Crowd-funding i crowd-investing jsou spojovány především s online světem. Crowdberry investiční kavárna doplňuje internetovou platformu o výhody fyzického světa. Jejím úkolem je vyhledávat zajímavé rostoucí firmy a spojovat je s odborníky z různých oborů, lidmi, které zajímá crowd-investing i s registrovanými uživateli platformy Crowdberry. V prostoru mohou sdílet informace, vzdělávat se, ale i vyzkoušet si produkty a služby jednotlivých firem.

„Díky internetu dokáží dnes investoři získat množství dat o firmách, které hledají investiční kapitál. Nicméně jim často chybí fyzický kontakt se zakladateli firem. V rámci konceptu investiční kavárny spouštíme Crowdberry Fórum, které přinese pravidelné přednášky renomovaných spíkrů na témata související s investováním, ale i osobním růstem, manažerskými dovednostmi a aktuálními business tématy“, říká David Jelen, partner Crowdberry pro Českou republiku a realitní projekty.

“Díky službám Crowberry, které zahrnují poradenství firmám, případně transakční management, spolupracujeme s firmami aktivními na Slovensku i v České republice. Většinou mají regionální nebo dokonce globální ambice, a proto chceme nabídnout stejné služby i v České republice“, dodává Daniel Gašpar, managing partner Crowdberry.

Crowdberry umožňuje soukromým investorům pomáhat budovat úspěšné firmy a poskytuje jim možnost podílet se na výsledcích těchto firem. V rámci své činnosti Crowdberry poskytuje kompletní obchodní a transakční poradenství v oblasti nemovitostí, malých a středních podniků a startupů.

Tisková zpráva Crowdberry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.