Čtvrtek 27. února. Svátek má Alexandr.

První Čech v mezinárodní organizaci Institute of Fire Engineers Tomáš Tragan, ředitel risk managementu RENOMIA

Tomáš Tragan, ředitel oddělení risk managementu RENOMIA, a. s., byl jako první Čech přijat za řádného člena Institute of Fire Engineers ve Velké Británii.  Členství v této prestižní mezinárodní odborné organizaci, jejímiž členy jsou vybraní odborníci z oblasti požární ochrany z celého světa, mu dává právo užívat titul MIFireE a potvrzuje jeho odbornost na mezinárodní úrovni. (Tisková zpráva: RENOMIA)

Ing. Tomáš Tragan, Ph.D., MIFireE, se stal řádným členem Institute of Fire Engineers ve Velké Británii po absolvování náročných zkoušek k prokázání odborné způsobilosti. Jako rizikový inženýr s odborností v požární ochraně uznanou touto mezinárodní institucí tak výrazně zvyšuje kredit oddělení risk managementu společnosti RENOMIA a jejich rizikových zpráv a analýz připravovaných pro klienty RENOMIA.

„Odbornost a spolehlivost risk manažera vyhodnocujícího a posuzujícího všechna rizika, kterým je podnikání klienta vystaveno, jsou pro firmy a jeho obchodní partnery zcela zásadní. Od zkušeností a kredibility se odvíjí důvěryhodnost rizikové zprávy, jejích závěrů a doporučení, jak rizika správně ošetřit, protože ta mohou zcela zásadně ovlivnit klientův byznys i obchodní vztahy,“ vysvětlil Tomáš Tragan důležitost nejvyšší odbornosti a záruku kvality rizikového inženýra.

„Členství v této organizaci plné uznávaných odborníků mi umožní čerpat z jejich zkušeností a znalostí a získám větší možnost mezinárodního srovnání. Zároveň tak bude mít naše oddělení přístup k řadě vysoce odborných studií z oblasti požární ochrany a okruhů s tím souvisejících.  Máme také příležitost diskutovat a konzultovat problematické případy s nestrannými odborníky na mezinárodní úrovni,“ dodal T. Tragan.

Poznámka pro editory:

RENOMIA, a. s., je vedoucí českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. Společnost si dlouhodobě zakládá na vysoké úrovni firemní kultury, zejména na naplňování svých hodnot a poslání. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

Jako celek spravuje RENOMIA GROUP zprostředkované pojistné ve výši 5,5 mld. Kč a má přes 728 spolupracovníků. RENOMIA GROUP zahrnuje RENOMIA, a. s., majetkově propojené makléřské firmy v Čechách i v zahraničí a členy sítě RENOMIA NETWORK. Významnou předností společnosti RENOMIA jsou její unikátní mezinárodní služby a členství v mnoha prestižních světových sítích pojišťovacích makléřů, díky nimž umí zajistit služby ve více než 135 zemích světa.

RENOMIA byla v ČR zvolena Pojišťovacím makléřem roku 2011 a TOP 5 pojišťovacím makléřem roku 2012.

Tweet 20
Tagy Renomia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.