Úterý 20. října. Svátek má Vendelín.

Provident nabízí svým nejlepším zákazníkům nový zvýhodněný produkt

Investice 07.11.2013 | 10:55 0 Komentářů

Nový zvýhodněný produkt „Sleva Plus“ zavádí Provident od listopadu na všech svých pobočkách v České republice. Díky svým výhodným podmínkám posouvá Sleva Plus nabídku Providentu blíže k produktům bankovního trhu, ale s přidanou hodnotou osobní služby. 

Sleva až 50%

Provident nabízí dvě varianty Slevy Plus. Zákazník, který je u Providentu déle než jeden rok a dobře splácí, má nárok na slevu 30% z úroku a poplatků. Zákazník, který využívá služby Providentu tři a více let a neopožďuje se splátkami, může získat slevu ve výši 50%.

 „Pro věrné zákazníky je sleva opravdu výrazná a celková cena naší půjčky je srovnatelná s nabídkou některých bank na českém trhu,“ uvedla marketingová ředitelka českého a slovenského Providentu Renata Salata.

Příklad:

Pan Novák je naším kvalitním klientem již více než 3 roky. Díky dlouhodobému vztahu a kvalitnímu splácení můžeme nabídnout panu Novákovi bezhotovostní půjčku ve výši 20 tis. Kč na 60 týdnů. Získá 50% slevu na úrok a poplatek.  Se sníženou týdenní splátkou ve výši 387 Kč zaplatí celkem 23 177 Kč. Pan Novák tak na celkové splatné částce ušetří oproti standardní půjčce 3 178 Kč! 

Otevřenost vůči zákazníkům

V historii Providentu je „Sleva Plus“ zcela nový projekt cenového zvýhodnění. Nečekáme, až zákazník začne zvažovat jinou nabídku, ale sami mu aktivně vycházíme vstříc. Je to v souladu s naším přístupem k zákazníkům, jehož heslem je otevřenost a transparentnost. Proto nic neskrýváme, ale naopak předem o všech možnostech srozumitelně informujeme,“ vysvětlila R.Salata.

Sleva Plus v ČR i na Slovensku

Testování nového produktu bylo zahájeno v létě 2011 na Slovensku a poté i v ČR. „Zákazníci velice ocenili možnost získat půjčku za zvýhodněnou cenu a cítili to jako odměnu za svou věrnost. Proto bylo přirozeným vyústěním projektu rozšíření „Slevy Plus“ pro celý slovenský i český trh,“ dodala Renata Salata. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.