CZK/€ 25.380 -0,18%

CZK/$ 23.480 -0,22%

CZK/£ 29.645 -0,15%

CZK/CHF 26.685 -0,07%

28. 02. 2012

0 komentářů

Palmer capital rozšiřuje evropskou platformu převzetím Middle europeinvestment

 


 

Akvizice MEI znamená pro společnost Palmer Capital podstatnou expanzi její evropské působnosti, neboť rozšiřuje stávající síť poboček kanceláří Palmer Capital v Německu a České republice také na Nizozemí, Rusko, Bulharsko a Rumunsko, čímž zdůrazňuje významné zastoupení Palmer Capital v regionu střední a východní Evropy.

Společnost MEI se sídlem v nizozemském městě Deventer spravuje pro holandské investory devět samostatných fondů, všechny se zaměřením na střední a východní Evropu. Tyto fondy a 25 zaměstnanců z MEI budou začleněni do skupiny Palmer Capital.

Ray Palmer, předseda představenstva Palmer Capital, říká: „Toto dělá z Palmer Capital jednoho z předních správců nemovitostních fondů ve střední a východní Evropě s platformou pro správu aktiv v tomto regionu a kapitálem pro investice“.

Guy Barker, generální ředitel evropské Palmer Capital, říká: „Tato akvizice nám otevírá nové zdroje financování na důležitém nizozemském trhu, dává nám skutečnou sílu v rychle rostoucích ekonomikách střední a východní Evropy a přináší další velmi kvalitní lidi do našeho týmu – to je velmi výhodné pro nás a věříme, že i pro MEI“.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *