Úterý 22. září. Svátek má Darina.

Nový web ČSOB Penzijní společnosti pomůže každému vyladit penzi

Rozhodnout se bez kvalitních a úplných informací je velmi obtížné, zvlášť když se jedná o vlastní budoucnost. Proto ČSOB Penzijní společnost spustila nový web www.csob-penze.cz, na kterém zájemci snadno a rychle naleznou kvalitní a přehledný obsah, který zodpoví všechny jejich dotazy v souvislosti s penzijní reformou. Kromě častých dotazů a novinek je návštěvníkovi k dispozici i praktická kalkulačka, s jejíž pomocí si každý jednoduše spočítá, kolik si může naspořit s ČSOB, či jaká bude jeho penze, pokud vstoupí do druhého pilíře.

„Průzkumy ukázaly, že lidem k rozhodnutí ohledně druhého pilíře chybí dostatek kvalitních informací. To se snažíme napravit i díky naší nové internetové stránce, která byla vytvořena k rychlé a jednoduché orientaci v této problematice,“ říká Marcela Suchánková, obchodní ředitelka ČSOB Penzijní společnosti.

Kromě webu připravila ČSOB Penzijní společnost i další příjemný krok – fondy ve druhém pilíři bude během celého roku 2013 nabízet klientům zdarma.

Na novém webu www.csob-penze.cz současní klienti banky i další zájemci o penzijní spoření prostřednictvím druhého i třetího pilíře naleznou základní informace o společnosti, často kladené dotazy, novinky a v neposlední řadě i již zmíněnou kalkulačku. S ní si mimo jiné mohou vypočítat i ekonomickou výhodnost investice. Jako jediná navíc kalkulačka ČSOB Penzijní společnosti zohledňuje i vzdělání člověka a dokonce počítá i s předdůchody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.