Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

NOVÝ FOND OD RAIFFEISEN INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTI

Banky Raiffeisenbank 13.04.2016 | 12:43 0 Komentářů

U příležitosti Světového dne investičních fondů představujeme Raiffeisen fond flexibilního růstu.

Raiffeisen investiční společnost (RIS) připravila u příležitosti Světového dne investičních fondů nový podílový fond s názvem Raiffeisen fond flexibilního růstu. Jedná se o konzervativní smíšený fond vhodný pro investory, kteří chtějí vydělat na růstu akciových trhů při zachování nižšího rizikového profilu své investice.

Raiffeisen fond flexibilního růstu hodlá koncentrovat své investice z 80 % do korunových dluhopisů a zbývajících 20 % investovat na globálních akciových trzích.

Raiffeisen fond flexibilního růstu vychází vstříc především opatrnějším investorům a také klientům, kteří dříve investovali do chráněného fondu a nyní by rádi udělali další krok v rámci ,investičního prostoruʻ. I konzervativnějším klientům vždy doporučujeme vložit alespoň malou část prostředků do akcií a přesně tuto strategii reflektuje i náš nový fond,“ říká generální ředitel Raiffeisen investiční společnosti Jaromír Sladkovský.

Raiffeisen fond flexibilního růstu je v pořadí již třetím fondem, který RIS od začátku roku 2016 představila. Nový fond je konstruován jako flexibilní, jedná se tedy o aktivně řízenou investici. Investiční společnost může zúžit či zpřesnit základní charakteristiky fondu v závislosti na konkrétním investičním výhledu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.