Sobota 31. července. Svátek má Ignác.

Novou personální ředitelkou MOL Česká republika je Erika Prachařová

Investice 08.06.2018 | 10:11 0 Komentářů

Erika Prachařová, která pro Skupinu MOL pracuje od roku 2014, nově přebírá pozici personální ředitelky MOL Česká republika. Jejími hlavními úkoly bude nadále rozvíjet firemní kulturu společnosti a zkvalitňovat procesy personálního oddělení. Dosud ve společnosti působila v roli kulturní ambasadorky. Novou pozici přebírá po Carmen Becker, která se v rámci Skupiny MOL přesouvá do Itálie.

Do společnosti MOL Česká republika (v té době spol. Slovnaft) nastoupila Erika Prachařová v roce 2014 jako HR specialistka. V roce 2017 se ujala pozice kulturní ambasadorky, kdy pracovala společně s vedením společnosti na rozvoji firemní kultury. V této agendě bude nadále pokračovat i na nové pozici personální ředitelky, kterou přebírá po Carmen Becker, jež byla zodpovědná za řízení lidských zdrojů od listopadu 2015.

Společnost úspěšně prošla náročným procesem integrace čtyř firem. Jsem přesvědčena, že se nám v rámci personálních procesů podařilo nastavit pevné základy. Mým cílem je navázat na výbornou práci mé předchůdkyně a společně s týmem budovat společnost, která bude první volbou nejen pro současné zaměstnance, ale i potenciální kandidáty,“ uvedla Erika Prachařová.

Prachařová je absolventkou Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně se zaměřením na Podnikové řízení. V minulosti pracovala pro spediční společnost Schenker spol. s r.o. Svůj volný čas věnuje cestování a studiu psychologie.

Tisková zpráva MOL Česká republika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.