CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

25. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Návštěvníci festivalu United Islands vybrali z mobilního bankomatu České spořitelny více než 460 tisíc Kč

 


 

Mobilní bankomat jsme veřejnosti představili v roce 2009 jako první banka v České republice. Každoročně stoupající počet i objem výběrů dokazuje, že jsme se vydali správnou cestou a že mobilní bankomat už na letní festivaly neodmyslitelně patří,“ uvedl Tomáš Kolář, ředitel odboru korporátní marketing a sponzoring České spořitelny. „Letos jsme mobilní bankomat umístili už na festival Mezi ploty a na závod Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě, kde návštěvníci provedli dohromady 473 výběrů v celkovém objemu 685 400 Kč,“ dodal Tomáš Kolář.

Česká spořitelna v letošním roce umístí svůj mobilní bankomat ještě na festival Colours of Ostrava a také na všechny zastávky putovního festivalu Hrady CZ. Na těchto festivalech stejně jako na festivalu United Islands mohou klienti banky navštívit Modrou zónu České spořitelny, kde na ně čekají zábavné aktivity jako například výroba originálních odznáčků, herní konzole Nintendo, Airbrush, fotbálek a další. Mohou zde také soutěžit o zajímavé ceny, např. o konzoli Nintendo.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Útoky na platební karty aneb Jak nepřijít o peníze

Útoky na naše finanční prostředky jsou považovány za jednu z největších hrozeb digitální doby. Na rozdíl od odcizení přístupových údajů do sociálních sítí nebo do emailové schránky, při napadení našeho bankovního účtu se jedná o přímé napadení našeho majetku.

Text: Redakce

23. 12. 2016


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.