Pátek 30. října. Svátek má Tadeáš.

Mojmír Urbánek založil broker pool, ke spolupráci zve partnery s ambicemi a vizí

Na trh vstupuje nová servisní organizace SAB servis. Partnerským společnostem nabízí nadstandardní péči a podporu při rozvoji podnikání. (Tisková zpráva SAB servis)

SAB servis chce změnit význam pojmu broker pool. Její zakladatel Ing. Mojmír Urbánek nabízí partnerům spolupráci, podporu a svobodu na úrovni, která jemu samotnému ve stávajících strukturách chyběla. Broker pool podle něj musí být víc než jen pasivní poskytovatel služeb.

Služby SAB servis stojí na spolehlivé administrativní podpoře, nejmodernějším softwarovém řešení a na skutečné aktivní komunikaci a sdílení zkušeností.

„Víc než osm let buduji poradenskou firmu a za ty roky jsem na trhu nenašel servisní společnost, která by splňovala naše požadavky a zároveň nevnucovala vlastní obchodní modely. Nakonec jsem přestal vést dlouhé rozhovory o tom, proč naše tehdejší broker poolová firma nefunguje, jak by měla, a rozhodl jsem se vybudovat vlastní servisní organizaci nové generace,“ vysvětluje Mojmír Urbánek.

SAB servis podle něj reaguje na změny, které v oboru probíhají. „Stále větší část trhu se hlásí ke kvalitnímu poradenství, vyrostli mezi námi skuteční odborníci, ať už mezi poradci nebo mezi manažery,“ hodnotí současnou situaci na trhu. „Máme různé zkušenosti, různé potřeby, ale velmi podobné cíle. Chceme být úspěšní a chceme působit v kultivovaném prostředí. Věřím, že SAB servis tyto zdravé tendence dokáže významně podpořit,“ uzvírá Urbánek.

2 komentáře: “Mojmír Urbánek založil broker pool, ke spolupráci zve partnery s ambicemi a vizí”

  1. Ondřej napsal:

    Pan Urbánek se jako podnikatel osvědčil, Stone a Belter je velká úspěšná firma. Být Broker trust, tak to vzdám už teď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.