Pátek 06. srpna. Svátek má Oldřiška.

Martin Horčička novým členem představenstva finanční skupiny Wüstenrot

Novým členem představenstva stavební spořitelny Wüstenrot a Wüstenrot hypoteční banky se od 1. dubna stává Martin Horčička. Zodpovědný bude za řízení rezortu služeb a provozu, péči o zákazníky, IT a facility management.

„Věřím, že se mi podaří zúročit dosavadní zkušenosti a nadále vylepšovat image Wüstenrotu jako spolehlivého partnera při řešení a zejména financování bydlení. V první řadě se chceme zaměřit na zefektivnění stávajících služeb a tím podpořit klientskou spokojenost,“ říká Martin Horčička, nový člen představenstva finanční skupiny Wüstenrot.

Do Wüstenrotu přichází Martin Horčička z belgické pobočky NN pojišťovny, kde poslední dva roky zastával pozici CIO a člena představenstva, jehož úkolem bylo řízení IT projektů a zabezpečení hladkého a bezpečného chodu IT infrastruktury. Před odchodem do Belgie působil jako COO a člen představenstva v české a slovenské pobočce NN pojišťovny, ve které měl na starosti kromě IT a projektového řízení i provoz a procesní řízení.

Martin Horčička zahájil svou kariéru ve společnosti Lucent Technologies, odkud v roce 2000 přešel do společnosti Vodafone, kde působil na různých manažerských pozicích. Zastával pozici ředitele transformačního programu, řídil oddělení zákaznických služeb a byl i mimo jiné marketingovým ředitelem pro produkty a služby. Martin Horčička má rovněž bohaté zkušenosti s projektovým managementem a krizovým řízením.

Martin Horčička (44 let) je absolventem ČVUT, fakulty elektrotechniky se zaměřením na telekomunikace. Mluví plynně anglicky. Se svou manželkou Hanou mají 9letého syna Lukáše. Ve svém volném čase se především věnuje své rodině. Se synem sdílí stejný koníček – motorsport, kde svého syna aktivně podporuje v závodech motokár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.