Čtvrtek 28. ledna. Svátek má Otýlie.

Marketingovou komunikaci Air Bank povede Lenka Rosolová. Transakční služby má nově na starosti Tomáš Veselý

Banky 28.08.2017 | 15:10 0 Komentářů

Novou vedoucí marketingové komunikace Air Bank se v srpnu stává Lenka Rosolová. V bance bude mít na starosti tým nadlinkové, podlinkové a online komunikace, se kterým bude společně rozvíjet značku Air Bank. Nově vzniklé oddělení transakčních služeb povede Tomáš Veselý, dlouholetý šéf oddělení depozit v Equa bank.

Lenka Rosolová přebírá oddělení marketingové komunikace po Tomáši Brychovi, který odchází z banky, aby mohl čelit nové pracovní výzvě. Lenka si do Air Bank přináší téměř dvacetileté zkušenosti z oblasti marketingové komunikace, a to jak na straně klienta, tak z pohledu agentury i televizní produkce. Její jméno je spojené s úspěšnými kampaněmi pro telekomunikační společnosti, například pro český Oskar nebo dánský Telenor. Před příchodem do Air Bank se věnovala nejrůznějším marketingovým projektům a také koučinku v oblasti osobního rozvoje.

Lenka Rosolová vystudovala filozofii v USA. Má dvě děti a mezi její záliby patří její dva psi, jóga a cestování. Žila v pěti různých zemích na třech kontinentech a cestovala do mnoha dalších.

Tomáš Veselý má v Air Bank na starosti nově vzniklé oddělení transakčního služeb, pod které patří běžné i spořicí účty, platební karty, bankomaty, pojištění a další služby pro klienty. Tomáš do Air Bank přichází z Equa bank, kde pracoval už od startu banky a posledních pět let zastával funkci ředitele depozit. Pracovní zkušenosti získal také v mBank nebo v poradenství.

Tomáš Veselý vystudoval informační management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve volném čase rád sportuje, oblíbil si především windsurfing, tenis a jízdu na kole.

Tisková zpráva Air bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.