CZK/€ 24.295 -0,12%

CZK/$ 23.007 -0,52%

CZK/£ 28.268 +0,19%

CZK/CHF 24.651 +0,20%

01. 04. 2015

0 komentářů

Lynx: investujte globálně s úspěšným mezinárodním brokerem s českým zázemím i servisem

 


 

Lynx je specialista na online investování, poskytuje soukromým investorům přístup na více než 100 trhů ve 24 zemích. A to prostřednictvím uživatelsky přívětivé a odborníky oceňované obchodní platformy, kde mohou klienti jednoduše analyzovat dění na trzích a zadávat obchodní pokyny. To vše za mimořádně nízké poplatky.

Společnost Lynx byla založena v roce 2006 v Nizozemí a na tamním finančním trhu působí od roku 2007. Vzhledem k velkému úspěchu se rozhodla nabídnout své služby také klientům v dalších zemích. Od roku 2008 působí společnost Lynx také v Belgii a Německu, od roku 2012 i v České republice.

„Lynx zajišťuje, aby soukromí investoři mohli neomezeně a celosvětově investovat za velmi nízké poplatky. Po pár kliknutích mají naši klienti přímý přístup na všechny velké trhy v Evropě, Severní Americe a Asii. Širokou nabídkou a profesionálním přístupem otevřel Lynx trh pro online investování po celém světě a předběhl tak jiné brokery,” představuje výhody Lynx vedoucí její české pobočky Jonáš Mlýnek.

A dále prozrazuje: „Český trh společnost Lynx zaujal, protože zde chyběl komplexní broker, který by nabízel investorům moderní služby za výhodných podmínek. Na trhu byly ustálené společnosti a investoři tak byli ve svém výběru omezeni. Lynx přichází s alternativou, která je pro každého investora zajímavá nejen z hlediska nízkých poplatků. Situaci lze přirovnat k českému bankovnímu trhu, který v posledních letech prochází zajímavou obměnou vlivem nových dynamických bank. Je jen otázkou času, kdy stejná změna proběhne i na brokerském trhu.”

Lynx zpřístupňuje více než 100 trhů ve 24 zemích po celém světě. Od těch největších v USA a Německu až po stále více oblíbené trhy v Hong Kongu, Austrálii, Kanadě, Mexiku nebo třeba Číně, kam nabízí Lynx jako první český broker přímý přístup. Jednoduše řečeno, Lynx umožnuje přístup na ty nejlikvidnější světové trhy.

REKLAMA

Co se týče produktů, Lynx nemá v České republice konkurenci. „Investoři u nás mohou obchodovat akcie, ETF, forex, futures, opce, CFD a další. Naším cílem je učit klienty risk managementu a využívat k tomu vhodných instrumentů. Chceme našim klientům rozšířit obzory investování. Například investory směřujeme k většímu seznámení se s ochranou svého akciového portfolia pomocí opcí a podobně,” uzavírá vedoucí české pobočky Lynx Jonáš Mlýnek.

Více na www.lynxbroker.cz

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *