Sobota 24. října. Svátek má Nina.

Lidské zdroje v České spořitelně bude od března opět řídit Jitka Schmiedová

Po dvou a půl letech se vrací od 1. března 2014 na pozici ředitelky úseku Lidské zdroje (HR) v České spořitelně Jitka Schmiedová, která na stejné pozici působila už od července 2007 do října 2011. V roli HR manažera vystřídá Luboše Tejkla, který HR České spořitelny vedl od prosince 2011 a přesouvá se nyní na jinou strategickou pozici v rámci banky.

Jitka Schmiedová se vrací do České spořitelny po úspěšné dvou a půl roční misi ve společnosti Vodafone Česká republika, kde působila jako viceprezidentka pro HR, firemní komunikaci a řízení majetku.

Do České spořitelny a Erste Group se vracím s velkou chutí a elánem. Těším se na práci s týmem odborníků v HR i celkově v bance a skupině. A věřím, že mohu dobře zkombinovat znalost České spořitelny s novými zkušenostmi, které jsem získala ve Vodafone, a přinést tak bance a lidem v ní nové pohledy a impulsy,“ konstatovala Jitka Schmiedová.

Jitka Schmiedová je osvědčenou HR manažerkou, s řízením HR má zkušenosti od roku 1991. Vystřídala v tomto oboru řadu renomovaných mezinárodních firem – vedle Vodafone CZ a České spořitelny (Erste Group) to byla mimo jiné i společnost Mitsubishi Electric Automotive Czech s.r.o. nebo norská firma Norsk Hydro. Během jejího předchozího působení v České spořitelně úspěšně transformovala lidské zdroje do inovativního modelu strategického HR. Následně přijala nabídku pracovat pro Vodafone Česká republika jako viceprezidentka pro HR, firemní komunikaci a řízení majetku. Ve Vodafone se nyní její mise úspěšně završila.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.