CZK/€ 23.770 -0,08%

CZK/$ 21.797 -0,75%

CZK/£ 26.892 -0,45%

CZK/CHF 23.801 +0,37%

16. 03. 2016

0 komentářů

LEADERSHIP 2016: Špičkoví manažeři v Rudolfinu poradí, jak vést lépe firmu

 


 

Již čtvrtý ročník konference Leadership láká na atraktivní řečníky, příjemné prostředí a závěrečný networkingový večírek. Akce je určená pro všechny podnikatele, manažery a ředitele, kteří chtějí být lepšími leadery. „Z uplynulých ročníků Leadershipu máme kladné ohlasy. Někteří manažeři doposud nevynechali ani jeden ročník, pokaždé se prý naučí něco nového. Pro nás je to závazek, abychom vybírali speakery opravdu pečlivě tak, aby měli publiku co předávat. Pro každý ročník tedy hledáme zkušené leadery i vynikající řečníky,” uvedla za pořadatele Veronika Dohnalová. Hosté konference se mohou těšit na osobní zkušenosti vystupujících s vedením jejich firem, a praktické tipy, jak se ve manažerské pozici neustále zlepšovat.

Na konferenci Leadership Brno vystoupí například generální ředitel a majitel společnosti Juta a.s. Jiří Hlavatý, oceňovaná herečka, velvyslankyně a diplomatka Magda Vášáryová, předseda představenstva České spořitelny Tomáš Salomon a další zajímavé osobnosti.

Seznam řečníků konference:                                   

Jiří Hlavatý

Generální ředitel a majitel společnosti Juta, a.s. se 14 závody zaměstnává přes 2.000 zaměstnanců a expanduje do 64 zemí. V roce 2013 získal Ocenění podnikatel roku.

REKLAMA

Magda Vášáryová

Oceňovaná herečka, velvyslankyně a diplomatka. Zakladatelka a předsedkyně Slovak Foreign Policy Affairs. Zakladatelka organizace VIA CULTURA.

Carlo Capalbo                                                                              

Italský manažer, zakladatel Pražského mezinárodního maratonu a společnosti Run Czech. Popularizátor běhu v České republice.

REKLAMA

Tomáš Salomon

Nový předseda představenstva České spořitelny. Bankovní kariéru zahájil v roce 1997 v GE Capital Multiservis. V roce 2000 byl jmenován ředitelem retailového bankovnictví a členem představenstva GE Capital Bank.

Ivan Liška

Ředitel bavorského baletu. Choreograf a baletní mistr. Držitel nejprestižnějšího německého ocenění v oboru. Jeho vůdčí styl je založen na emocích a schopnosti naladit se na stejnou vlnu.

REKLAMA

Ondřej Krátký

Zakladatel oceňovaného start-upu Liftago, který poskytuje alternativu k vlastním autům v centrech měst.

Nora Kurzová

Vedoucí právnička v mezinárodní společnosti Tyco. Stand-up komička. Nora se specializuje na ochranu dat, boj proti korupci a na soutěžní právo. Pracovala pro policii České republiky, kde se zasloužila o zavedení standardů pro sběr a uchovávání vzorků DNA na Ústavu Soudního lékařství.

Petr Ludwig

Zakladatel a ředitel GrowJOB Institute, autor bestselleru Konec prokrastinace. Zabývá se převáděním vědeckých výzkumů do praxe. Je autorem bestselleru Konec prokrastinace, nejrychleji prodávané české knihy současnosti, s třinácti dotisky a 60.000 výtisky, překládané do šesti jazyků.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *