CZK/€ 24.565 +0,10%

CZK/$ 24.167 -0,24%

CZK/£ 29.173 +0,10%

CZK/CHF 25.362 -0,54%

30. 06. 2022

0 komentářů

Kooperativa dominovala soutěži Zlatá Koruna TREND a FLEXI jsou produkty dvacetiletí

 

V jubilejním dvacátém ročníku soutěže Zlatá Koruna si Kooperativa připsala čtyři pódiová umístění. Zároveň se podnikatelským produktem dvacetiletí stalo pojištění pro podnikatele TREND, které v historii získalo 14 zlatých, tři stříbrné a jednu bronzovou korunu. Ocenění retailový produkt dvacetiletí pak získalo životní pojištění FLEXI, které se pyšní 11 zlatými a třemi stříbrnými korunami. 

V hlavní soutěží Kooperativa získala zlatou korunu v kategorii neživotní pojištění, kde dominovalo Autopojištění NA MÍRU a zároveň i zlatou korunu v kategorii životní pojištění. Stříbrnou korunu si v letošním roce odnesl TRENDv kategorii Pojištění pro podnikatele, bronzovou korunu ve stejné kategorii získalo Pojištění odpovědnosti za újmu v segmentu průmyslových rizik.  

„Soutěž Zlatá koruna přináší skvělou příležitost porovnat produkty s konkurencí, a to ne na obchodním poli, ale z pohledu odborníků, kteří tvoří finanční akademii. To je pro nás velmi cenné a jsme rádi, že oceňované produkty jsou úspěšné i obchodně. Ostatně, potvrzují to i produkty dvacetiletí TREND a FLEXI. Jedná se o naše stěžejní produkty a patří i k nejoblíbenějším produktům u klientů,“ hodnotí výsledky člen představenstva Kooperativy Filip Král.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Nejlepší produkty vybírá Finanční akademie složená z téměř čtyř set finančních odborníků.

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Životní pojištění v hledáčku organizovaných podvodníků

Pojistných podvodů rok od roku přibývá. Největší počet podvodů je tradičně zaměřeno na pojištění motorových vozidel. Vynalézavost podvodníků ale nezná mezí a proto se v poslední době stále více setkáváme s podvody v úrazovém a životním pojištění. Podvádějí klienti, poradci, lékaři i rehabilitační pracovníci. Rozšiřovat se začaly i organizované pojistné podvody. 

Text: Jana Zámečníková

19. 01. 2016


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.