Středa 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

Klienti Volkswagen Financial Services ušetří za zimní pneumatiky

Investice 06.11.2018 | 10:37 0 Komentářů

V rámci úvěrové akční nabídky Volkswagen+ mohou klienti Volkswagen Financial Services při pořízení nových vozů až do konce letošního roku získat originální zimní komplety zdarma. Akce platí pro financování modelů z rodiny Golf, Touran
a T-Roc. Smlouvu lze uzavřít na dobu 24 až 72 měsíců. Nejnižší úroková sazba začíná
od 4, 49 %.

„Neustále se snažíme naše značkové financování propojovat s doplňkovými službami, které nastavujeme tak, aby co nejvíce odpovídaly individuálním potřebám našich klientů. Současná akční nabídka má za cíl ještě více zvýšit komfort při pořízení nového vozu, proto v rámci nákupu obdrží značkovou výbavu, kterou by si jinak museli pořizovat samostatně,“ říká Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje ve Volkswagen Financial Services, a dodává:  „Klienti u nás mají možnost nastavit si poslední nerovnoměrnou splátku, a snížit tak výrazně pravidelné měsíční splátky. Na konci smlouvy mají na výběr ze tří způsobů, jak s ní naložit – doplatí a vůz si nechají, rozloží si splácení na další roky, anebo vůz vymění u prodejce. U poslední možnosti prodejce vůz odkoupí s tím, že částka pokryje poslední nerovnoměrnou splátku a určité procento splátky předem u nového vozu.“

Bez zbytečných nákladů navíc

Speciální akce na zimní kola zdarma platí pro modely Volkswagen Golf a Touran. Ani zájemci o SUV T-Roc však nepřijdou zkrátka. Při uzavření smlouvy značkového financování prostřednictvím úvěru získají zákazníci do konce roku bezplatně nejen zimní pneumatiky, ale i atraktivní úrokovou sazbu.

Součástí měsíčních splátek je také značkové Volkswagen Pojištění, které představuje jistotu bezstarostného vyžití vozů. Zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel, případně další doplňková pojištění. Klienti se mohou rozhodnout mezi dvěma variantami.

Jedním z benefitů značkového financování u Volkswagen Financial Services je také flexibilní splácení. To umožňuje například využití tříměsíčních platebních prázdnin „V takovém případě si klient následně může vybrat, jestli si prodlouží dobu splácení či se platební prázdniny projeví v navýšení poslední splátky,“ uvádí Lukáš Cankař k akční nabídce a dodává, že zákazníci mají také možnost vložit mimořádnou splátku v průběhu trvání smlouvy. Díky tomu si zkrátí celkovou dobu splácení. Naopak ti, kteří přehodnotili své finanční priority, mohou využít možnosti snížení měsíční splátky a následně prodloužení doby splacení. V případě, že se zákazník rozhodne koupit nový vůz v rámci nabídky Volkswagen+, může využít také zpětného odkupu vozidla obchodníkem a nemusí tak řeší prodej vozu.

Tisková zpráva Volkswagen Financial Services

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.