Středa 27. ledna. Svátek má Ingrid.

Josef Langmayer a Jiří Kruncl ze skupiny Raiffeisen si vyměnili pozice

Banky 02.01.2018 | 16:55 0 Komentářů

Ve skupině Raiffeisen došlo od nového roku k personální změně na dvou klíčových pozicích. Jiří Kruncl, který působil v Raiffeisen  –  Leasing jako Back Office Director a byl jedním ze tří jednatelů společnosti, se stal finančním ředitelem v Raiffeisen investiční společnosti. Na této pozici vystřídal Josefa Langmayera, který od nového roku naopak zaujal post po Jiřím Krunclovi. Oba pánové mají dlouholeté zkušenosti z působení v bankovním sektoru.

Josef Langmayer (34) byl jmenován na pozici Managing Director ve společnosti Raiffeisen – Leasing. Od ledna 2018 je na této pozici v roli jednatele společnosti odpovědný za oblast financí, credit risku, operations a informačních technologií. Ve skupině Raiffeisen pracuje již deset let, naposledy jako finanční ředitel Raiffeisen investiční společnosti a Head of Controlling & Cost Management Raiffeisenbank. „V nové pozici se budu soustředit zejména na posílení provozních synergií Raiffeisen – Leasingu s Raiffeisenbank s cílem podpořit dynamický růst Raiffeisen – Leasingu,“ říká Josef Langmayer.

Josef Langmayer je absolventem ekonomických a manažerských magisterských programů VUT v Brně, Nottingham Trent University a Brno International Business School.

Jiří Kruncl (49) pracoval ve společnosti Raiffeisen Leasing od roku 2010 na pozici Back Office Director. S účinností od ledna 2018 je jmenován finančním ředitelem Raiffeisen investiční společnosti. „V rámci své nové pozice chci v úzké spolupráci s Raiffeisenbank podpořit dosavadní úspěšný růst Raiffeisen investiční společnosti, aktivně se budu podílet na rozvoji nového realitního fondu Raiffeisen investiční společnosti,prozrazuje své plány Jiří Kruncl.

Jiří Kruncl je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Tisková zpráva: Raiffeisen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.