Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

Investice Keiretsu Forum míří do SOCIFI

Investice 18.08.2016 | 12:06 0 Komentářů

Keiretsu Forum Prague se může pochlubit zainvestovaným projektem. Členové, sdružení v české pobočce největší angel investorské sítě na světě, se rozhodli podpořit technologický startup SOCIFI. Investice by měla sloužit především na rychlejší získání nových zákazníků.
Do projektu v menší míře zainvestovalo i samotné Keiretsu.

„SOCIFI se našim členům představilo v rámci screeningu i Angel Capital EXPO Europe v květnu a svými nespornými úspěchy, kvalitou týmu i perspektivou do budoucna přesvědčilo, že se jedná o velmi zajímavou příležitost,” komentuje transakci Petr Lemoch, výkonný ředitel Keiretsu Forum Prague CEE. „Spolupráce s Keiretsu Forum Prague probíhala od prvního LinkedIn / Skype kontaktu velmi svižně a bylo zřejmé, že před sebou máme partnera, který nám díky globální síti může výrazně pomoci. Další osobní schůzky vše potvrdily,“ říká Zdeněk Hornych, CEO SOCIFI, Inc. 

„Je dobré, že na české scéně vznikají takovéto nové platformy. Syndikace angel investorů má celosvětově výbornou tradici a myslím, že právě díky Keiretsu se tento model podaří zdárně přenést i do střední Evropy,“ dodává Zdeněk Hornych.

Za pouhé dva roky SOCIFI do své sítě připojilo více než 121,5 milionu uživatelů, otevřelo tisíce klientských účtů a pracuje s Federálním úřadem pro krizovou komunikaci USA (FEMA) nebo korporacemi jako OmantTel, Coach, Greyhound, McDonalds, Subway, EMS Mobile, Haagen Dazs a další. V rámci své LTE aktivity SOCIFI spolupracuje s TATA Communications a řadou 3G/LTE operátorů. Klienti se nacházejí v 67 zemích planety a samotní výrobci Wi-Fi hardwaru aktivně žádají o certifikace svých zařízení. I proto je SOCIFI kompatibilní s leadry oboru Wi-Fi technologií. Mezi ty patří například Cisco Systems, Cisco Meraki, Xirrus, Aruba, Ruckus, LigoWave, EnGenius, Open-Mesh, Mikrotik, ANTLabs a další. SOCIFI prakticky automaticky získává statusy Technologického partnera či Solution partnera napříč vendory.  

Nedávno také SOCIFI představilo nový partnerský program, který si klade za cíl získat nové partnery, resellery a mediální agentury do sítě. Více informací na socifi.com/socifi-partner-program.  

Keiretsu díky svému mezinárodnímu zázemí pomáhá projektům nalézt zajímavé příležitosti i na dalších trzích, kde působí. Momentálně se jedná například o podzimní investorské EXPO v Kanadě. 

Tisková zpráva: Keretsu Forum Prague

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.