Středa 21. dubna. Svátek má Alexandra.

Helena Vondráčková včera pokřtila zbrusu nové 2CD a přibalila k nim zlatou medaili

Investice 04.09.2014 | 12:29 0 Komentářů

Helena Vondráčková včera slavnostně pokřtila 2CD Best Of The Best na oslavu 50 let na české hudební scéně. Role čestného kmotra se ujal Ondřej Brzobohatý. A jako dárek pro své příznivce přibalila spolu s jabloneckou Českou mincovnou do 20 bookletů zlatou a do 250 balení stříbrnou medaili se svým portrétem. (Tisková zpráva: Česká mincovna)

Letos v září je tomu přesně 50 let, kdy v Supraphonu vyšla Heleně Vondráčkové písnička „Červená řeka“. Americká lidová píseň se v české verzi tehdy stala obrovským hitem a spolu s ní bude na zbrusu novém albu dalších 40 hitů včetně kompletní původní verze písně „Sladké mámení“ i s filmovou slokou.

Pro příznivce Heleny Vondráčkové jsme si přichystali malé překvapení. Dnes při zahájení veletrhu Sběratel na výstavišti v Letňanech od 11 hodin dopoledne Helena Vondráčková podepisovala medaile v balení spolu s CD. Na stánku jsou dnes exkluzivně v prodeji jako první. Jinak si je mohou fanoušci pořídit i na našem e-shopu nebo na kamenných pobočkách v Praze, Brně a Jablonci nad Nisou,“ řekl Aleš Brix, obchodní ředitel České mincovny.

Česká mincovna vydala pro Helenu Vondráčkovou 100 zlatých uncových medailí (31,1 g), z nichž 20 je součástí nového CD. Z tisícovky stříbrných medailí je pak s 2CD vydáno 250 kusů. Mimo to vydá mincovna i 250 ks zlatých půluncových medailí, z nich bude 100 ks číslováno.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.ceskamincovna.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.