CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.709 -0,49%

CZK/£ 29.056 -0,03%

CZK/CHF 23.580 -1,03%

17. 03. 2022

0 komentářů

Gold.plus otevírá nový AUtomat na prodej zlata v Plzni

 

Společnost Gold.plus rozšiřuje možnost rychlého nákupu investičního zlata spuštěním nového zlatého AUtomatu v Plzni. AUtomat na prodej certifikovaných fyzických slitků o hmotnosti 1g, 10g, troyské unce, nebo libovolného množství v digitalizované podobě, je umístěný v OC Plaza. Prodej bude probíhat podle aktuálního kurzu. 

„Prodej investičního zlata prostřednictvím AUtomatu se nám již osvědčil na pražském Smíchově, a proto jsme se rozhodli začít jejich síť rozšiřovat. Jde o velmi rychlý a efektivní způsob, jak se ke zlatu okamžitě dostat,“ uvedl ředitel Gold.plus Martin Stránský.

Gold.plus zároveň nabízí aplikaci, v rámci které si mohou uživatelé spravovat svá zlatá aktiva v mobilu nebo na počítači a zároveň si drahý kov nechat poslat poštou. Služba umožňuje i spoření do zlata nebo posílání zlata na telefonní číslo.

Zlato se v souvislosti s válečným konfliktem na Ukrajině i rostoucí inflací stává jedním z mála stabilních uchovatelů hodnoty. Jeho cena od začátku roku stoupla o více než desetinu na 1940 dolarů za troyskou unci.

Společnost Gold.plus založil loni úspěšný investor a obchodník s kryptoměnami Martin Stránský, který provozuje síť obchodních míst a Bitcoinmatů v ČR a na Slovensku pod označením Bit.plus. Gold.plus má vlastní klientské centrum v Praze.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články