Pondělí 25. ledna. Svátek má Miloš.

Expobank CZ spouští nové internetové bankovnictví

Banky 06.06.2017 | 14:41 0 Komentářů

Klienti Expobank CZ přechází na nové internetové bankovnictví Expobanking, které plně nahrazuje dosavadní Expo Direct a Expo Business Direct. Nový vzhled, intuitivní ovládání a responsivní design zpřehledňují přístup klientů k informacím, ke správě produktů. Hlavními benefity nového bankovnictví budou možnost uzavírat smlouvy na služby a produkty bez nutnosti navštívit pobočku a kompletní správa a přidávání nových disponentů.

Expobanking je určen jak fyzickým osobám, tak podnikatelům i firmám a reflektuje vyšší důraz na rychlost a přehlednost v oblasti bankovních služeb. „Cílem Expobanking je usnadnit klientům správu veškerých financí z domova, tedy bez nutnosti navštívit pobočku. Stěžejní pro nás zároveň bylo zachovat osobní přístup. I z tohoto důvodu mají zákazníci prostřednictvím nových funkcí našeho internetového bankovnictví nyní možnost snadnější komunikace s bankou,“ popisuje výhody Kateřina Petko, ředitelka marketingu a komunikace banky. Klienti tak na jediném místě najdou rychle a snadno informace o platebních kartách, karetních transakcích či úvěrových produktech, dále přehled investic, možnosti změny limitů, PINu na platební kartě a další.

Již na úvodní stránce získají klienti nejen veškeré potřebné informace, ale i možnost zadat tzv. Chytrou platbu, tedy zrychlenou platbu, která nahrazuje funkci plateb ze vzoru. Přechod na nové internetové bankovnictví Expobanking bude probíhat až do konce června. Stávající internetové bankovnictví Expo Direct a Expo Business bude ukončeno k 30. 6. 2017.

Tisková zpráva: Expobank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.