Úterý 22. června. Svátek má Pavla.

Exkluzivně na Fundliftu NEVEŘEJNÁ nabídka investovat do nejúspěšnější líhně startupů ve střední Evropě

Investice 27.07.2016 | 15:02 0 Komentářů

Jedinečnou příležitost investovat v neveřejné nabídce po boku profesionálních investorů do nejdéle fungujícího a nejúspěšnějšího akcelerátoru startupů ve střední Evropě StartupYard otevřela pro vybrané investory první platforma pro investiční crowdfunding v Česku Fundlift.cz. (Tisková zpráva: Fundlift)

Co mají společného AirBnB, DropBox, Reddit nebo Dámejídlo? Na výsluní jim pomohl právě startupový akcelerátor. StartupYard je nejúspěšnější akcelerátor ve střední Evropě. Profesionální tým StartupYardu vyhledává technologické projekty v regionu střední a východní Evropy a vybraným startupům nabízí intenzivní tříměsíční akcelerační program včetně mentoringu svých poradců. Startupům současně poskytne kapitál ve výši 30 tisíc eur pro počáteční rozvoj. Od září roku 2011 uspořádal StartupYard celkem šest kol akceleračních programů, kterými prošlo celkem 44 startupů. 5 již bylo úspěšně prodáno, 15 z nich již získalo investice od dalších investorů v celkové hodnotě 5,1 milionu eur, v přepočtu 137 milionů korun.

Nyní StartupYard otevírá StartupYard 7, tedy možnost financovat v pořadí sedmé kolo akceleračního programu pro 7–10 nejlepších startupů, které vybere v zimě 2016. Cílovými odvětvími investic jsou big data, datová analýza, kyber-bezpečnost, umělá inteligence & predikce a internet věcí.

Investoři přes Fundlift mohou investovat od minimální částky 25 000 Kč a získají přednostní právo na podíl na zisku. Management předpokládá, že majetek společnosti StartupYard 7 bude zpeněžen a výtěžek rozdělen investorům do pěti let.  

Úpis je otevřen pouze prostřednictvím Fundliftu jako neveřejná nabídka vybraným investorům. Úpis bude otevřen nejdéle do 30. 9. 2016.

„Z celkové částky pro StartupYard 7 je již 47,3 procenta zafinancováno StartupYardem a profesionálními investory, včetně Rockaway Capital Jakuba Havrlanta a Credo Ventures, které vede Ondra Bartoš. Investorům se tak poprvé nabízí unikátní možnost ko-investovat s našimi předními venture capital firmami a s profesionálními investory, kteří investují min. 1 milion Kč. Chcete investovat minimálně 25 tisíc korun? Registrujte se na Fundlift a napište nám na info@fundlift.cz,“ vzkazuje šéfka Fundliftu Andrea Lauren.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.