Středa 28. října. Je Státní Svátek

ERGO pojišťovna spolupracuje od nového roku se společností EUROALARM Assistance Prague, s.r.o.

Akciová společnost ERGO pojišťovna znovu posiluje svou pozici na trhu. S příchodem roku 2014 zahájila spolupráci s EUROALARM Assistance Prague.

ERGO pojišťovna, a.s., avizovala neustálé vylepšování svých služeb a nyní k tomu udělala další významný krok. Se svým novým partnerem se od 1. ledna zaměřuje na produkt cestovního pojištění.

EUROALARM Assistance Prague, s.r.o., je asistenční společnost specializující se na poskytování okamžité lékařské pomoci klientům po celém světě. Díky nepřetržitému monitorování zdravotního stavu pacienta je EUROALARM se svým týmem specializovaných lékařů a zkušených pracovníků schopen vyhodnotit kvalitu poskytované péče a vybavenost lékařského zařízení. Nutný převoz klienta do jiného lékařského zařízení či jeho repatriace  s využitím letecké ambulance nejsou výjimkou. Orientaci v místních podmínkách EUROALARMU usnadňuje vlastní rozsáhlá podrobná databáze poskytovatelů služeb a partnerských společností. Nyní v rámci svého dalšího rozvoje navazuje spolupráci s ERGO pojišťovnou.

ERGO pojišťovna působí na tuzemském trhu již od roku 1994 (původní název VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna). Je dceřinou společností ERGO Austria International AG a nabízí hlavně životní a úrazové pojištění, cestovní pojištění a pojištění majetku. Se svým produktem „Welcome“ se specializuje i na soukromé zdravotní pojištění cizinců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.