Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

Equa bank získala v soutěži Zlatá koruna celkem šest ocenění

Banky 27.05.2015 | 12:20 0 Komentářů

Equa bank získala ve finanční soutěži Zlatá koruna celkem 6 medailí. Se svými produkty uspěla jak u odborníků, tak u široké veřejnosti. Na nejvyšší stupeň vystoupala v Ceně veřejnosti, a to s produktem Běžný účet Equa bank. Zlatou korunu získala také v kategoriích Úvěry a Hypotéky.  Equa bank uspěla i se svojí platební kartou, kde získala druhé místo. Na stříbrné příčce se umístila v Ceně podnikatelů. Šesté ocenění v podobě bronzové koruny získala Equa bank v kategorii Účty. 

Soutěž Zlatá koruna oceňuje již 13 let nejlepší finanční produkty na českém trhu. Tyto produkty v 16 produktových kategoriích vybírá Finanční akademie složená z více než 300 finančních odborníků.

„Velice si vážíme našeho úspěchu v prestižní finanční soutěži Zlatá koruna.  Podařilo se nám nejen obhájit některá loňská vítězství, ale dokonce získat o jedno ocenění více. Jsme rádi, že naše produkty ocenili nejen odborníci, ale i široká veřejnost.  Toto uznání je pro nás motivací, inspirací i závazkem do budoucna – vyvíjet, nabízet a poskytovat i nadále produkty a služby, které klienti opravdu chtějí a aktivně je využívají, komentuje ocenění Petr Řehák, generální ředitel a předseda představenstva Equa bank.

Zdroj: Tisková zpráva Equa bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.