Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

Equa bank otevírá tři nové pobočky

Banky Equa bank 05.05.2015 | 10:32 0 Komentářů

Equa bank pokračuje v rozšiřování své obchodní sítě a otevírá hned tři nové pobočky. První pobočka se nachází v Kladně, další dvě lze najít v Praze, a to na I. P. Pavlova a v Dejvicích. Každý, kdo si na některé z nových poboček založí do 30. června 2015 běžný účet, který je jako jediný na trhu zcela zdarma a bez podmínek, může navíc dostat mimořádný bonus ve výši 300 korun. V současné době má Equa bank 46 obchodních míst a do konce roku 2015 jich plánuje mít zhruba 60.

Nové pobočky se nacházejí v Kladně v obchodním domě Centrál (Petra Bezruče 1489) a v Praze na I. P. Pavlova (Bělehradská 659) a v Dejvicích poblíž Vítězného náměstí (Dejvická 575/35). Všechna zastoupení najdou klienti na dobře dostupných místech. Každý klient, který si v nových pobočkách zřídí do 30. června běžný účet a do dvou měsíců provede alespoň 3 platby kartou, získá příjemný bonus 300 korun. 

“Prostor nových poboček jsme vybírali tak, aby byly pro obyvatele Kladna a Prahy dobře dostupné. V Praze tak máme již devět obchodních zastoupení. Probíhající rozšiřování naší sítě obchodních míst se setkává s velmi pozitivní reakcí našich klientů,” řekl Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank. 

Otevřením nových poboček na I. P. Pavlova a v Dejvicích pokračuje Equa bank v plánované expanzi do regionů. Do konce roku 2015 chce mít zhruba 60 obchodních míst po celé České republice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.