Sobota 16. ledna. Svátek má Ctirad.

Dozrál čas pro specializované srovnávače i v Česku?

Pojištění 25.04.2017 | 13:27 0 Komentářů

Na českém internetu byl spuštěn nový produktově profilovaný srovnávač pojištění. Jedná se o u nás unikátní koncept.  Srovnávač Specialisté na odpovědnost na webu www.nablbost.cz se zaměřuje na srovnání a prodej pojištění odpovědnosti za škodu. Srovnává pojištění odpovědnosti z výkonu povolání a dále nabízí pojištění profesní odpovědnosti a odpovědnosti v běžném občanském životě.

Ve vyhledávačích jako je Google nebo Seznam.cz probíhá na internetu v oblasti pojištění největší bitva o zákazníka. Specializace srovnávače na jeden typ pojištění umožňuje lepší zacílení zákazníka a poskytuje výhodnější pozici pro reklamu ve vyhledávačích.

Rozhodli jsme se spustit srovnávač pojištění na jiné produkty, než je povinné ručení a autopojištění. Přeplněnost online reklamního prostoru, především pak toho ve vyhledávání, je značná. Cena za proklik slova povinné ručení ve vyhledávání se pohybuje přes 100,- Kč a inzerátů, kteří bojují o zákazníka ve vyhledávačích je okolo třiceti, “ vysvětluje Michaela Kynclová, výkonná ředitelka srovnávače Specialisté.

Srovnávač Specialisté nezůstane jen u pojištění odpovědnosti za škodu. Pro každý typ pojištění bude vytvořen samostatný web s vlastní doménou.

„Web www.nablbost.cz  je prvním srovnávacím webem z řady Specialistů. Nadále budeme pokračovat ve vývoji našich webů a aplikací. Již teď pracujeme na srovnávací aplikaci pro pojištění domů a domácností a nově, se také budeme věnovat životnímu pojištění,“ uzavírá Michaela Kynclová.

Tisková zpráva Srovnávač Specialisté

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.