CZK/€ 25.265 +0,14%

CZK/$ 23.663 -0,22%

CZK/£ 29.501 -0,13%

CZK/CHF 26.030 +0,03%

03. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Dozorčí rada Kooperativy schválila personální změny

 


 

Dlouholetého předsedu dozorčí rady Güntera Geyera vystřídal od 1. 4. 2012 v této pozici dosavadní místopředseda Peter Hagen. Po 20 letech práce pro skupinu Vienna Insurance Group zároveň opustil představenstvo firmy jeho člen a náměstek generálního ředitele Konštantín Alexejenko. V pozici náměstka jej nahradila členka představenstva Hana Machačová. Dozorčí rada i představenstvo Kooperativy prostřednictvím svého předsedy a generálního ředitele firmy Martina Diviše vyjádřila oběma velké poděkování za práci, kterou nejen pro Kooperativu, ale pro celý koncern odvedli.

Jmenování ředitelky Úseku obchodu Hany Machačové do funkce své náměstkyně je podle něj správný krok. „Určitě je dobře, že tento post bude zastávat člověk, který mnoho let vede páteř firmy, za níž obchodní službu považuji. U Hany Machačové si dlouhodobě vážím nejen jejích odborných znalostí, ale rovněž její schopnosti jednat s lidmi a nacházet konsenzus i ve zdánlivě neřešitelných rozporech a situacích,“ zdůraznil Martin Diviš a doplnil, že v osobě Hany Machačové přebírá další žena velmi vysokou manažerskou funkci v rámci skupiny VIG.

Místopředsedou dozorčí rady Kooperativy se stal Karl Fink novým členem Erwin Hammerbacher. Dozorčí rada zároveň schválila výsledky Kooperativy v roce 2011 a vyjádřila poděkování vedení a zaměstnancům firmy za odvedenou práci.

   

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Kalkulačka pro výpočet orientační pojistné hodnoty – snížení rizika podpojištění

V roce 2023 Česká asociace pojišťoven (ČAP) představila nový standard pro výpočet pojistné hodnoty nemovitostí, zaměřený především na rodinné domy. Cílem tohoto standardu je minimalizovat riziko podpojištění. V rámci tohoto úsilí byla vytvořena kalkulačka pro orientační hodnotu pojistného, dostupná na webových stránkách ČAP. Tato kalkulačka umožňuje zadat […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

27. 03. 2024

Jaké sankce hrozí při nedodržení povinností v rámci daňového přiznání?

Stále platí, že nejvíc lidí podává přiznání k dani z příjmu fyzických osob až poslední týden v březnu. Proto Finanční správa od pondělí 25. března do úterý 2. dubna letos prodlužuje úřední hodiny podatelen všech finančních úřadů. Finanční úřady budou otevřené od 8 do 17 hodin. Neplatí to však pro […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

26. 03. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *