CZK/€ 23.695 +0,21%

CZK/$ 22.117 +0,57%

CZK/£ 27.297 +0,21%

CZK/CHF 24.474 +0,45%

03. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Dozorčí rada Kooperativy schválila personální změny

 


 

Dlouholetého předsedu dozorčí rady Güntera Geyera vystřídal od 1. 4. 2012 v této pozici dosavadní místopředseda Peter Hagen. Po 20 letech práce pro skupinu Vienna Insurance Group zároveň opustil představenstvo firmy jeho člen a náměstek generálního ředitele Konštantín Alexejenko. V pozici náměstka jej nahradila členka představenstva Hana Machačová. Dozorčí rada i představenstvo Kooperativy prostřednictvím svého předsedy a generálního ředitele firmy Martina Diviše vyjádřila oběma velké poděkování za práci, kterou nejen pro Kooperativu, ale pro celý koncern odvedli.

Jmenování ředitelky Úseku obchodu Hany Machačové do funkce své náměstkyně je podle něj správný krok. „Určitě je dobře, že tento post bude zastávat člověk, který mnoho let vede páteř firmy, za níž obchodní službu považuji. U Hany Machačové si dlouhodobě vážím nejen jejích odborných znalostí, ale rovněž její schopnosti jednat s lidmi a nacházet konsenzus i ve zdánlivě neřešitelných rozporech a situacích,“ zdůraznil Martin Diviš a doplnil, že v osobě Hany Machačové přebírá další žena velmi vysokou manažerskou funkci v rámci skupiny VIG.

Místopředsedou dozorčí rady Kooperativy se stal Karl Fink novým členem Erwin Hammerbacher. Dozorčí rada zároveň schválila výsledky Kooperativy v roce 2011 a vyjádřila poděkování vedení a zaměstnancům firmy za odvedenou práci.

   

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Swiss Life v Česku posílí, stane se jedinou užívanou značkou po akvizici společnosti Fincentrum švýcarskou skupinou Swiss Life

Společnost Fincentrum & Swiss Life Select  změní k 1. květnu 2023 název na Swiss Life Select. Dceřiná realitní společnost Fincentrum Reality, která patří mezi největší realitní kanceláře v zemi, změní název na Swiss Life Select Reality. Změnou názvů formálně končí post-akviziční proces spojení dvou tradičních finančně-poradenských společností Fincentrum a […]

Text: Redakce

Foto: Swiss Life Select

03. 04. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *