CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.709 -0,49%

CZK/£ 29.056 -0,03%

CZK/CHF 23.580 -1,03%

03. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Dozorčí rada Kooperativy schválila personální změny

 


 

Dlouholetého předsedu dozorčí rady Güntera Geyera vystřídal od 1. 4. 2012 v této pozici dosavadní místopředseda Peter Hagen. Po 20 letech práce pro skupinu Vienna Insurance Group zároveň opustil představenstvo firmy jeho člen a náměstek generálního ředitele Konštantín Alexejenko. V pozici náměstka jej nahradila členka představenstva Hana Machačová. Dozorčí rada i představenstvo Kooperativy prostřednictvím svého předsedy a generálního ředitele firmy Martina Diviše vyjádřila oběma velké poděkování za práci, kterou nejen pro Kooperativu, ale pro celý koncern odvedli.

Jmenování ředitelky Úseku obchodu Hany Machačové do funkce své náměstkyně je podle něj správný krok. „Určitě je dobře, že tento post bude zastávat člověk, který mnoho let vede páteř firmy, za níž obchodní službu považuji. U Hany Machačové si dlouhodobě vážím nejen jejích odborných znalostí, ale rovněž její schopnosti jednat s lidmi a nacházet konsenzus i ve zdánlivě neřešitelných rozporech a situacích,“ zdůraznil Martin Diviš a doplnil, že v osobě Hany Machačové přebírá další žena velmi vysokou manažerskou funkci v rámci skupiny VIG.

Místopředsedou dozorčí rady Kooperativy se stal Karl Fink novým členem Erwin Hammerbacher. Dozorčí rada zároveň schválila výsledky Kooperativy v roce 2011 a vyjádřila poděkování vedení a zaměstnancům firmy za odvedenou práci.

   

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Pojištění a válka: co by se plnilo a co ne?

Není tajemstvím, že pojišťovny uplatňují výluky. Tedy, v pojistných podmínkách vyjmenovávají situace, při kterých by bylo plnění pojišťovny zamítnuto. Má se za to, že mezi takové výluky patří i různé extrémní situace jako jsou škody vzniklé následkem válek, vzpoury, povstání, stávek, terorismu, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

29. 04. 2022

Podpojištění nemovitosti a jeho nástrahy

Optimisté odhadují, že ze všech majetkových smluv je jich v pojišťovnictví polovina podpojištěná. Pesimisté pak k tomu dodávají, že podpojištěných je kolem 80 procent smluv. S tím, jak se v poslední době zvyšovaly ceny stavebního materiálu, nabývá téma podpojištění další rozměr. Na […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

26. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.