Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

Do Prahy se přestěhovaly diamanty a šperky za stamiliony korun

Investice 10.11.2015 | 14:20 0 Komentářů

Investiční diamanty a šperky za stovky milionů korun jsou k vidění od 10. listopadu 2015 na prodejní výstavě v Praze. Návštěvníci expozice si mohou prohlédnout například 11karátový diamant v ceně zhruba 32,5 milionu korun nebo diamantovou korunku Miss Universe v hodnotě 300 000 USD (cca 7,2 mil. Kč). Výstavu organizuje česká společnost Diamonds International Corporation (DIC). 

Pro návštěvníky jsou přichystány tři desítky investičních diamantů těch nejlepších parametrů různých barev a brusů s váhou od 1 do 11 karátů. Největším skvostem je 11karátový diamant v hodnotě 32,5 milionu korun. 

Na své si přijdou všichni milovníci šperků od náročných zákazníků až po širokou veřejnost. Diamantové šperky jsou dostupné už od 10 tisíc korun. 

Lákadlem expozice je také rozsáhlá škála šperků z luxusních diamantových setů ze světových kolekcí. K vidění jsou například masívní náhrdelníky, náušnice, náramky a prsteny s diamanty osazenými v bílém zlatě či v kombinaci s barevnými diamanty. Kolekce jsou inspirovány faunou a flórou. Výsledkem jsou výrazné a atraktivní šperky. Trendem jsou také přívěsky s motivem klíče. Součástí výstavy je kolekce pánských diamantových hodinek. 

Na výstavě si mohou návštěvníci rovněž prohlédnout diamantovou korunku Miss Universe z dílny DIC, která je mistrnou českou řemeslnou prací. Jde o originál korunky v hodnotě 300 000 USD, kterou byla dekorována současná  Miss Universe Paulina Vega z Kolumbie.

Diamantovou výstavu, kterou zahájila modelka Andrea Verešová, můžete navštívit v showroomu DIC v Široké 15, Praha 1 – Josefov. Otevřena je pro veřejnost denně od 10. do 20. listopadu 2015 od 10:30 do 19:00. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.