Středa 28. října. Je Státní Svátek

DIGITÁLNÍ STRATEGII V RÁMCI CELÉ SKUPINY RAIFFEISEN ŘÍDÍ ČECH JAN KUBÍN

Banky Raiffeisenbank 24.04.2014 | 09:36 0 Komentářů

Jan Kubín bude v celé skupině Raiffeisen Bank International koordinovat a rozvíjet incicativy v oblasti digitálního bankovnictví.

Od počátku letošního roku řídí inovace a rozvoj nových obchodních příležitostí v Raiffeisenbank Jan Kubín. Nově zastává obdobnou pozici i v rámci celé skupiny Raiffeisen Bank International, kde působí jako Head of Digital Competence Center. V této roli zodpovídá za koordinaci a rozvoj iniciativ v oblasti digitálního bankovnictví a souvisejících inovací napříč všem 15 trhy, na kterých RBI působí.

„Inovační proces v Raiffeisenbank má za cíl postupně přinášet unikátní služby a produkty, které zvýší spokojenost klientů a přinesou jim dodatečnou přidanou hodnotu, často i nad rámec tradičního bankovnictví. Prvním výsledkem nového inovačního procesu je úspěšná Rádcova hypotéka, následovat budou mj. projekty hlasové biometrie či propojení bankovních služeb a účetnictví pro firemní klienty,” uvedl Jan Kubín.

„V rámci nové pozice v RBI se budu věnovat celému spektru činností, které s digitálním bankovnictvím souvisí, od modernizace internetového bankovnictví přes rozvoj nových mobilních aplikací až po optimalizaci webových stránek a zapojení do sociálních sítí, které jsou stále více východiskem pro klienta při hledání informací a rozhodování se o nových bankovních službách. Pravě v oblasti internetu vidíme veliký prostor pro sdílení nejen zkušeností, ale i konkrétních služeb a aplikací napříč jednotlivými trhy, na kterých skupina působí,” dodal Jan Kubín.

Jan Kubín (41) působí v Raiffeisenbank od roku 2004, kdy do banky nastoupil na pozici finančního ředitele. Později se stal členem představenstva, kde zodpovídal mj. za integraci s eBankou a později za oblast Operations. Před nástupem do Raiffeisenbank působil šest let jako konzultant a projektový manažer v poradenské společnosti McKinsey. Nejvíce volného času tráví se svým malým synem, mezi jeho další záliby patří golf a bojová umění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.